Θερινό to-know-us-better!

andy

New member
Α πα πα! Εκεί να δεις! Χώρια που μασάω αργά και προσεκτικά για να μη φύσουν/σπάσουν γέφυρες και σφραγίσματα.

(Τελικά τα 46 που λέει ο ντάισμαν μάλλον για καλό τα λέει).

Κατερίνα, υπολόγισε και μια έξτρα θέση για το π του κυρίου...
 
Κατερίνα, υπολόγισε και μια έξτρα θέση για το π του κυρίου...

Σιγά μην κάτσει κιόλας! Μια χαρά μπορεί να στηρίζεται στο π του όλο το βράδυ!
 
Κατερίνα, υπολόγισε και μια έξτρα θέση για το π του κυρίου...

Μη φοβάσαι, δεν πιάνει χώρο. Και θα ακουμπάτε και ζακετούλες, τσαντάκια και ό,τι άλλο θα κουβαλάτε μαζί.

ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΜ ΤΩΡΑ!
 

Elsa

¥
Μη φοβάσαι, δεν πιάνει χώρο. Και θα ακουμπάτε και ζακετούλες, τσαντάκια και ό,τι άλλο θα κουβαλάτε μαζί.

ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΜ ΤΩΡΑ!
...και μετά θα πάμε άτα;
(από το γνωστό ανέκδοτο)
Μη μασάς! Χρόνια πολλά! (μια ομοιοπαθής, παρ' όλη την ομοιοπαθητική)
 
Πάντως για να σοβαρευτώ λίγο [χαχαχαχαχαχαχαχα] το βλέπω πολύ χλομό να έρθω μεθαύριο. Γι' αυτό μη με μετράτε για κράτηση και θέσεις και λοιπά. Αν εμφανιστώ, μια μπίρα την πίνω και στο όρθιο.

Αλλιώς, τα λέμε μετά, στην Ιφινόη!
 
Λοιπόν, έτσι για να κάνω τα νεύρα του Ζεφ χορδή, έκλεισα στο Σαλέρο. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δεν μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή όσοι δεν το έχετε κάνει ή να επιβεβαιώσετε όσοι είστε με ερωτηματικό, καθώς την Παρασκευή θα τους ξαναπάρω τηλφ για να τους πω ακριβή αριθμό ατόμων.
 
Κι εγώ, κι εγώ! Θα έρθω μετά το μάθημά μου που τελειώνει στις 10. Για ποια ώρα είναι κλεισμένο το τραπέζι;
 

Zazula

Administrator
Staff member
Για ποια ώρα είναι κλεισμένο το τραπέζι;
Με τόσο πολλά άτομα, μάλλον μόνο μ' ένα τέτοιο τραπέζι σωνόμαστε:
 
Για τις 9, Κωνσταντίνα, αλλά μέχρι να κάτσουμε, να παραγγείλουμε κλπ, την κατάλληλη στιγμή θα ρθεις, όταν θα είναι όλα στο τραπέζι και θα δένουμε πισθάγκωνα τον Νίκελ μπας και φάμε τίποτα. :-)
 
Για της 9, Κωνσταντίνα, αλλά μέχρι να κάτσουμε, να παραγγείλουμε κλπ, την κατάλληλη στιγμή θα ρθεις, όταν θα είναι όλα στο τραπέζι και θα δένουμε πισθάγκωνα τον Νίκελ μπας και φάμε τίποτα. :-)

χιχιχιχι :D
 
Μπράβο Pink dear! Next assignment τώρα: κοίτα προσεκτικά μια σημερινή σου φωτογραφία, σύγκρινέ τη με τη λαμπρή σου εμφάνιση την Παρασκευή το βράδυ και βρες τις διαφορές. Έλα, θα σου πω την πρώτη για να σε βοηθήσω: την Παρασκευή το βράδυ δεν θα έχεις μαλλιά! Γιατί θα στα βγάλω τρίχα τρίχα! :p
 
Μήπως θα βόλευε περισσότερο να δηλώνουν ποιοι δεν πρόκειται να έρθουν;
 
Μπράβο Pink dear! Next assignment τώρα: κοίτα προσεκτικά μια σημερινή σου φωτογραφία, σύγκρινέ τη με τη λαμπρή σου εμφάνιση την Παρασκευή το βράδυ και βρες τις διαφορές. Έλα, θα σου πω την πρώτη για να σε βοηθήσω: την Παρασκευή το βράδυ δεν θα έχεις μαλλιά! Γιατί θα στα βγάλω τρίχα τρίχα! :p

Άλλη φωτό θα βλέπεις!!!!

stathis; said:
Μήπως θα βόλευε περισσότερο να δηλώνουν ποιοι δεν πρόκειται να έρθουν;

Άσε μας, βρε παιδί, μου να μαλώσουμε με την ησυχία μας...πετάγεσαι μέσα στη μέση και πρέπει να κάνουμε quote!!!
 

Zazula

Administrator
Staff member
Χε χε, το ξέρω - απλώς μ' έπιασαν τα παιδαγωγικά μου, που λέει κι ο diceman.
 

curry

New member
Ρε παιδιά, σοβαρά τώρα, πόσο μεγάλη είναι αυτή η αυλή του Salero;
 
Top