Θερινό to-know-us-better!

Έχουμε μαζευτεί τόσοι πολλοί που μάλλον θα κάνουμε πάρτι στα όρθια με το ποτό στο χέρι και τους μεζέδες στο τραπέζι. Λέω να φτιάξω nametags με usernames (και ονόματα), αν το κρίνετε χρήσιμο.

Αχ, ναι! Καημό είχα να βάλω το ταγέρ μου σε μια τέτοια συνάντηση διαφημιστών, λεξιλόγων, μεταφραστών...
Τι είμαστε, είπαμε; ;)
 
Εγώ λέω να πάρουμε και κανένα αδριάβροχο, κανένα μουσαμά...ό,τι μας βρίσκεται, τέλος πάντων, γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα!!!!
 
Εγώ λέω να πάρουμε και κανένα αδριάβροχο, κανένα μουσαμά...ό,τι μας βρίσκεται, τέλος πάντων, γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα!!!!

Φοβάσαι ότι θα μας φτύνουν ή ότι θα βρέχει;:D
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Σύμφωνα με το δελτίο www.meteo.gr, πάντως, στο κέντρο της Αθήνας στις 9 το βράδυ θα έχει λίγα σύννεφα, δεν θα βρέχει.
 
Σύμφωνα με το δελτίο www.meteo.gr, πάντως, στο κέντρο της Αθήνας στις 9 το βράδυ θα έχει λίγα σύννεφα, δεν θα βρέχει.
Από τα δακρυγόνα και τις μολότοφ για τον Σαρκοζί θα είναι. :D
 

curry

New member
Δεν σας τα έλεγα ότι θα μας μαζέψουν για σύσταση συμμορίας;
 
Αν μας πιάσουν με τα κονσερβοκούτια ανά χείρας, θα πούμε ότι τα πάμε για ανακύκλωση.
 
Η ρίψη τορτίγιας δεν είναι ακόμα ποινικά κολάσιμη, αλλά η κατανάλωση τορτίγιας είναι κόλαση εν γένει. :-)
 
Στο "Vamos Amigos" έπρεπε να τους πάμε τους ανθρώπους, Κάπα! Έχει ανοίξει και τις τζαμαρίες γύρω γύρω είναι κουκλί! Και το "Putumayo" 1/3 του τσιγάρου δρόμος!!!
 
Σιγά μην πάρουνε 30 άτομα και τον αραμπά για να 'ρθουνε Νέα Σμύρνη!
 
Top