Θερινό to-know-us-better!

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Αν χωράει 25 άτομα, φυσικά θα την πιάσουμε ολόκληρη. Αν χωράει λιγότερους, πρέπει να πούμε κι άλλες προτάσεις. Τι λένε αυτοί που την έχουν επισκεφτεί;
 
Εκπληκτικό μαγαζί, αν μιλάμε για το διπλανό βιβλιοπωλείο. :D

(Πλάκα κάνω, δεν γκρινιάζω! Τα έχω κανονίσει με τον ροζ πάνθηρα, άλλωστε, μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!)
 

curry

New member
Αν αποδειχτεί Σα(χ)λέρο, το Σάββατο να το βάλεις στις λεξιπλασίες! :)
 
Το πολύ-πολύ, πάμε Άγραφα, ακριβώς απέναντι. Πιτόγυρα, σουβλάκια, μπιφτέκια, λαδόκολλα και στριφογυριστή σκάλα που σε κάνει να ζαλίζεσαι μέχρι να φτάσεις στην τουαλέτα! Τι άλλο θέλετε;
 
Εκπληκτικό μαγαζί, αν μιλάμε για το διπλανό βιβλιοπωλείο. :D

(Πλάκα κάνω, δεν γκρινιάζω! Τα έχω κανονίσει με τον ροζ πάνθηρα, άλλωστε, μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!)

Καλά και πήγες στο διπλανό βιβλιοπωλείο και είδες που είναι το Σα(χ)λέρο, εμ, συγγνώμη Σαλέρο ήθελα να πω, γιατί ποιος ξέρει από πού θα σε μαζεύαμε!!!!!

Όσο με έχεις βόδι-γκαρντ, μη φοβάσαι τίποτα!!!
 

curry

New member
Μπορούμε να πάρουμε τα σουβλάκια μας και να πάμε και στην πλατεία :D
 
Έτσι όπως σας κόβω, θα κλείσω τη σκηνή του τσίρκου Μεντράνου! Για κει είσαστε! :-D
 

chris

¥
Έτσι όπως σας κόβω, θα κλείσω τη σκηνή του τσίρκου Μεντράνου! Για κει είσαστε! :-D

Σωστό! Με τέτοιο μαστίγιο μπορείς να κάνεις και τη θηριοδαμάστρια!
 
Κι όμως, είμαι σε θέση να κάνω την υποχώρηση για τα σουβλάκια, αν είναι να καθίσω σε πολυαγαπημένο παγκάκι! :D
 

curry

New member
Καλέ, θα τα περάσουμε μούρλια στην πλατεία! Θα σκάσουν μύτη και τα παλικάρια με τα μπλε να μας μαζέψουν για σύσταση συμμορίας :D
 
Ναι, ναι! Το παγκάκι είναι μια πολύ καλή ιδέα! Καλά να περάσεις!
Παιδιά, εμείς οι υπόλοιποι κλείσαμε, έτσι;
 
χαχα
Πάντα ίδιο το bubuki!
Τα λέμε μετά τις 9. Θα με συνοδεύει ο σωματοφύλακας PP (ή CC).
 
Top