Θερινό to-know-us-better!

Λοιπόν, μέχρι τώρα έχουμε:

1) Kapa18
2) nickel
3) Alexandra +1
4) Stathis
5) Pink Panther
6) Chris
7) andy
8) diceman
9) cythere
10) anna (παρασκευή επιβεβαίωση)
11) cyrstal (; )
12) zephyrous (; )
13) Porkcastle
14) zazula
15) curry
16) Dessi
17) Paraskevi
18) Count Baltar (; )
19) kabuki (; )
20) Anni
 

Zazula

Administrator
Staff member
Ωραία, 21 - μπλάκτζακ. Μην τραβήξουμε άλλο φίλο φύλλο τώρα που κερδίζουμε! :p
 

Zazula

Administrator
Staff member
Εμμ, κι είπαμε το τραπέζι το κερνάει η Pink Panther (που νόμιζε ότι δεν θα προσέχαμε το ότι είχε γενέθλια στις 28 του Μάη); :D
 
Μπα, απλώς δεν έχει συνέλθει ακόμα από το πρότζεκτ που μόλις τελείωσε.

Επίσης, αναφερόμενος στο κεντρικό νήμα της συνάντησης (το άλλο καλέ), για να ακριβολογούμε: πού είπα ότι θα έρθω/περάσω ή οτιδήποτε άλλο; Από πού προέκυψε αυτό;
 
Μπα, απλώς δεν έχει συνέλθει ακόμα από το πρότζεκτ που μόλις τελείωσε.

Επίσης, αναφερόμενος στο κεντρικό νήμα της συνάντησης (το άλλο καλέ), για να ακριβολογούμε: πού είπα ότι θα έρθω/περάσω ή οτιδήποτε άλλο; Από πού προέκυψε αυτό;

Όποιος μπαίνει και γράφει σε τέτοιου είδους νήματα θεωρείται ότι δηλώνει αυτόματα συμμετοχή!!! :D
 

Zazula

Administrator
Staff member
Αναφερόμενος στο κεντρικό νήμα της συνάντησης (το άλλο καλέ), για να ακριβολογούμε: πού είπα ότι θα έρθω/περάσω ή οτιδήποτε άλλο; Από πού προέκυψε αυτό;
Εις αμφότερα τα νήματα της συνάντησης, σε έχουν με ερωτηματικό - το οποίο προέκυψε από αυτό:
Φακτ #2: κατά πάσα πιθανότητα, θα μείνω έτσι κι αλλιώς Αθήνα -- αυτό σας το λέω για να μη διεκδικήσει τα εύσημα που θα με έπειθε να μείνω. Δεν ξέρω αν θα έρθω όμως.
 
Όποιος μπαίνει και γράφει σε τέτοιου είδους νήματα θεωρείται ότι δηλώνει αυτόματα συμμετοχή!!! :D


Μιαμ μιαμ μιαμ! Εγώ μπήκα επειδή εγίνοντο αναφοραί στο όνομά μου (εμ, στο παρωνύμιό μου). Σιγά μη σας άφηνα έτσι. Έχουμε και μια παράνοια να στηρίξουμε!
 
Μιαμ μιαμ μιαμ! Εγώ μπήκα επειδή εγίνοντο αναφοραί στο όνομά μου (εμ, στο παρωνύμιό μου). Σιγά μη σας άφηνα έτσι. Έχουμε και μια παράνοια να στηρίξουμε!

Μην τον ακούτε! Έκλεισε τα 46 και μας κάνει τον δύσκολο! Αποκαλύπτω, όμως, ότι χτες με παρακαλούσε να βρω έναν εύσχημο τρόπο για να τον φέρω μαζί μου!!!!
 

nickel

Administrator
Staff member
...με παρακαλούσε να βρω έναν εύσχημο τρόπο για να τον φέρω μαζί μου!!!!
Καλημέρα σας. Το «χειροπόδαρα (δεμένο)» είναι εύσχημο enough;
 
Μην τον ακούτε! Έκλεισε τα 46 και μας κάνει τον δύσκολο! Αποκαλύπτω, όμως, ότι χτες με παρακαλούσε να βρω έναν εύσχημο τρόπο για να τον φέρω μαζί μου!!!!

Τι παλιοψεύτης, θεέ μου! Κάνε ξαδέρφια, σου λέει ο άλλος.

(Αλήθεια, μήπως το άτομο-έκπληξη είναι η κοπελίτσα από το Κρασάκι του Τσου; )
 

andy

New member
Μην τον ακούτε! Έκλεισε τα 46 και μας κάνει τον δύσκολο! Αποκαλύπτω, όμως, ότι χτες με παρακαλούσε να βρω έναν εύσχημο τρόπο για να τον φέρω μαζί μου!!!!

Τα 47 έκλεισε. Μην κοιτάτε που κάνει το τζόβενο, κατά βάθος αποφεύγει το ξενύχτι, γιατί μετά θέλει 3 εβδομάδες στον ορό για να συνέλθει...
 
Τα 47 έκλεισε. Μην κοιτάτε που κάνει το τζόβενο, κατά βάθος αποφεύγει το ξενύχτι, γιατί μετά θέλει 3 εβδομάδες στον ορό για να συνέλθει...

Πες καλύτερα στη σαλαμούρα. Έτσι και φάω βράδυ δεν μπορώ να χωνέψω, έτσι και πιω βράδυ δεν μπορώ να συνέλθω, αν κάνω και τα δύο μου έρχονται κάτι ξινίλες απίστευτες...
 
Πες καλύτερα στη σαλαμούρα. Έτσι και φάω βράδυ δεν μπορώ να χωνέψω, έτσι και πιω βράδυ δεν μπορώ να συνέλθω, αν κάνω και τα δύο μου έρχονται κάτι ξινίλες απίστευτες...

Το πολύ χορταρικό ευθύνεται για τις ξινίλες...φάει και λίγο τσι τσι να δεις την υγειά σου!
 
Το πολύ χορταρικό ευθύνεται για τις ξινίλες...φάει και λίγο τσι τσι να δεις την υγειά σου!

Α πα πα! Εκεί να δεις! Χώρια που μασάω αργά και προσεκτικά για να μη φύσουν/σπάσουν γέφυρες και σφραγίσματα.

(Τελικά τα 46 που λέει ο ντάισμαν μάλλον για καλό τα λέει).
 
Top