Η θερινή σύναξη των Λεξιλόγων ΙΙΙ εις διπλούν (30/6 και 20/7/2012)

Ποια μέρα θα θέλατε να γίνει η σύναξη;

  • Παρασκευή 29 Ιουνίου

    Votes: 2 9.1%
  • Σάββατο 30 Ιουνίου

    Votes: 10 45.5%
  • Παρασκευή 6 Ιουλίου

    Votes: 4 18.2%
  • Σάββατο 7 Ιουλίου

    Votes: 7 31.8%
  • Άλλη μέρα (Αλλά πείτε πότε)

    Votes: 6 27.3%

  • Total voters
    22
  • Poll closed .
Εδώ δεύτερες εκλογές κάναμε με διαφορά ένα μήνα, δεύτερη σύναξη δεν θα κάνετε;
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Κλείνουμε την πρώτη συνάντηση για το Σάββατο 30/6/2012, στο Mojo στις 9:30 (ή εκεί γύρω).
Τελικά εγώ δεν μπορώ στις 30 - πάμε για τη δεύτερη :)
 

nickel

Administrator
Staff member
Καλημέρα, καλή βδομάδα. Περιττό να πω ότι μερικοί από εμάς θα είμαστε και στις δύο συνάξεις. (Έχω αρχίσει να νιώθω σαν μαϊντανός...)

Το πλεονέκτημα της πρώτης σύναξης θα είναι ότι δεν θα έχει έρθει ακόμα η τρόικα στην Αθήνα. Οπότε, κάντε το λογαριασμό σας.
 
Μάλλον θα μπορέσω να έρθω και εγώ στην Α', αν και θα καθυστερήσω. Ελπίζω να μη φύγετε νωρίς :s
 
Αν αποφασίσετε για Σάββατο 30, θα έρθω λίγο στριμωγμένα.Θα αναβάλλω τη συλλογή τσαγιού για την επομένη και δεν θα μπορέσω να σας φέρω.
 
Στις 30 θα λείπω διακοπαί και ψήφισα για άλλη ημερομηνία και προτείνω την 13η Ιουλίου Παρασκευή. Vote for me!
 
Όχι, μοδερατόρισσες, δεύτερη σύναξη στις 13! Βαλτές είστε για να χάσω και τις δύο συγκεντρώσεις; :) Κάντε το τουλάχιστον την επόμενη Παρασκευή, 20 Ιουλίου, που δεν θα είναι και γρουσούζικη. :)
 

karma

New member
Καλημέρα! Μα όλοι διακοπές; δηλώνω συμμετοχή για το Σάββατο στις 30/6 και πολύ φοβάμαι πως μπορώ γενικά..χμ..
 

nickel

Administrator
Staff member
και πολύ φοβάμαι πως μπορώ γενικά..χμ..
Θα το 'χει το κάρμα μας. :)

Ωραίες μου κυρίες του 51-52: Στις 20 η δεύτερη, αλλά για τον Ρογήρο μας.
 
Επειδή θα ήθελα πολύ να έρθω και εγώ, μήπως θα μπορούσε να γίνει οποιαδήποτε άλλη ημέρα πλην Σαββάτου και Κυριακής που έχω "υπηρεσία" γιατί φεύγει η κοπέλα που φροντίζει τη μαμά; Επίσης, δεν μπορώ στις 5/7 γιατί επίκειται άλλη σύναξη από το LinkedIn.

Αν μπορεί να μετατεθεί η ημέρα, θα χαρώ πολύ να ξαναδώ τους παλιούς φίλους και να γνωρίσω καινούριους :-)
 

nickel

Administrator
Staff member
Καλημέρα. Την πρώτη συνάντηση αποκλείεται, δυστυχώς, να τη μετακινήσουμε: θα ήταν ασέβεια στους νόμους των... δημοκρατικών αποφάσεων. Αλλά τη δεύτερη συνάντηση τη βλέπω για Παρασκευή (20/7). Οπότε, βουρ.

δεν μπορώ στις 5/7 γιατί επίκειται άλλη σύναξη από το LinkedIn
Με την ευκαιρία, να πω στους καλούς ανθρώπους που μου ρίχνουν σκουντιές στο LinkedIn και στο Facebook, ότι δεν τους σνομπάρω, απλώς απουσιάζω...
 
Καλημέρα. Την πρώτη συνάντηση αποκλείεται, δυστυχώς, να τη μετακινήσουμε: θα ήταν ασέβεια στους νόμους των... δημοκρατικών αποφάσεων. Αλλά τη δεύτερη συνάντηση τη βλέπω για Παρασκευή (20/7). Οπότε, βουρ.

Άμα βάλετε υπενθύμιση, θα "βουράρω" :-) γιατί οι Παρασκευές με βολεύουν αφάνταστα!


Με την ευκαιρία, να πω στους καλούς ανθρώπους που μου ρίχνουν σκουντιές στο LinkedIn και στο Facebook, ότι δεν τους σνομπάρω, απλώς απουσιάζω...

Καλά....
 
Top