Η θερινή σύναξη των Λεξιλόγων ΙΙΙ εις διπλούν (30/6 και 20/7/2012)

Ποια μέρα θα θέλατε να γίνει η σύναξη;

  • Παρασκευή 29 Ιουνίου

    Votes: 2 9.1%
  • Σάββατο 30 Ιουνίου

    Votes: 10 45.5%
  • Παρασκευή 6 Ιουλίου

    Votes: 4 18.2%
  • Σάββατο 7 Ιουλίου

    Votes: 7 31.8%
  • Άλλη μέρα (Αλλά πείτε πότε)

    Votes: 6 27.3%

  • Total voters
    22
  • Poll closed .
Ολ, αν τυχόν καταφέρω να είμαι στην επόμενη (δεν είναι σίγουρο), μην τολμήσεις να απουσιάσεις, γιατί δεν έχει μετά ενασχόληση με τις εκκεντρικές νομικομανατζεροοικονομικές δυσκολίες σου. You have been warned.

Aye aye, Captain!! :) :) :)
 

nickel

Administrator
Staff member
Γρήγορη ανταπόκριση: Επεράσαμε πολύ όμορφα, εγώ τουλάχιστον πανέμορφα. Καμιά εικοσαριά μαζευτήκαμε τελικά, παλιοί και καινούριοι και αρκετοί που είχαμε καιρό να τους δούμε και μας χαροποίησαν ιδιαίτερα. Οι περισσότεροι απείλησαν ότι θα έρθουν και στις 20, αλλά, ναι, Όλι, αυτή είναι η τελευταία σου ευκαιρία πριν από την προγραφή.
:)
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Νομίζω ότι πρέπει να επανέλθει και να επεξεργαστεί υποστεί κατάλληλη επεξεργασία η ιδέα του ολοήμερου λεξιλογικού συμποσίου, προ και επεί λύχνων αφάς, κατά προτίμηση παρα θιν' αλός. Χμμμ, αυτό μοιάζει με μορφή τόγκα πάρτι, όπου διάφοροι τύποι με γενειάδες και κελεμπίες ποδήρεις χιτώνες φιλοσοφούν ακαταπαύστως και μετ' ευτελείας...

Χμμμ, κάτι δεν πάει καλά. Μάλλον πρέπει να ξανασκεφτώ το κόνσεπτ...
 

danae

¥
Χάρηκα πολύ που σας είδα έπειτα από τόσο πολύ καιρό! Ήταν τόσο καλή η παρέα σας, που δεν κατάλαβα πώς πέρασε η ώρα!
 

nickel

Administrator
Staff member
Ξέρετε πού θα είστε τέτοια ώρα σε εφτά μέρες, εντάξει;
 

Zazula

Administrator
Staff member
20 Ιουλίου θα είμαι ακόμη εδώ, νομίζω — διότι στις 21 φεύγω για ένα τετραήμερο όργιο. :D
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Το μέρος θα είναι το ίδιο; Ή κάπου αλλού;
Νομίζω το ίδιο, αλλά με τηλεφώνημα εγκαίρως για τους άλλους καναπέδες.
 

nickel

Administrator
Staff member
Αυτό που μου άρεσε πιο πολύ την περασμένη φορά ήταν η κινητικότητα, αυτό που δεν σου επιτρέπει η γεωγραφία της ταβέρνας.
 

bernardina

Moderator
Μπουρμπουλήθρες δεν ακούω και ανησυχώ...

δεν είμαστε καλά... Το hover άλλοτε το υπογραμμίζει κι άλλοτε όχι. :curse:

Θα το πεθάνω στο edit :devil: Τώρα το δείχνει και σ' εμένα :whistle:
 

nickel

Administrator
Staff member
Απ' ό,τι φαίνεται θα με φάτε ξανά στη μάπα. Χο χο!
Όπως ξέρεις, μέσα στη στεναχώρια είμαστε από την περασμένη φορά ...
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Άσε που μερικοί από μας δεν έφαγαν κανέναν σας στη μάπα (ξέρω, ξέρω, ας ερχόμανε...)
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Απ' ό,τι φαίνεται θα με φάτε ξανά στη μάπα. Χο χο!
Μόνο μια ερμηνεία υπάρχει σ' αυτό. Αν κάποιος που ήταν στην προηγούμενη θέλει να ξανάρθει, σημαίνει ότι πέρασε καλά! Δηλαδή οπωσδήποτε εγώ.
 
Παίζει σοβαρά να είμαι κι εγώ, αλλά δεν είναι σίγουρο.
Μην κάνετε κράτηση, θα φέρω καρέκλα πλιάν (έτσι λέμε εμείς οι παλιοί αυτές του σκηνοθέτη, στον καιρό μας δεν είχε σκηνοθέτες μάλλον, ή δεν κάθονταν σε καρέκλα...)
 
Top