Διασκεδάστε και μ' αυτό...

Το άρθρο είναι κατά τη γνώμη μου άνευ αξίας, αλλά η παραπάνω ατάκα μού φάνηκε πολύ πειραχτήρικη!
 
Μήνυμα που έλαβα από την Southern Railway:

Dimitrios,
words cannot express how much we miss you. So we'll say it in numbers: 4162

Αυτό είναι που λέμε μαθηματική γλώσσα.
 

daeman

Administrator
Staff member


Καλά νέα, πράγματι. ;)

"Find more stuff"? What about my keys? :whistle:
 

Zazula

Administrator
Staff member
Σε συνέχεια τού #218, τώρα και back to the future: http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3829022/

TaxFree - Ξένα νούμερα, Θωρακισμένο :) [...]

Σε άριστη κατάσταση, αλλαγμένες ερπύστριες πρόσφατα, όλα τα service στο Άντρο των Αίλουρων από εμένα! Ανταλλακτικά μόνο παραγγελία από την Τρίτη Γη!!! Το μόνο που έχει είναι μερικές γρατσουνιές από μάχες με τον Μαμ-Ρα.
 

Attachments

  • Thundertank.jpg
    Thundertank.jpg
    94.5 KB · Views: 318

nickel

Administrator
Staff member
Πρόλαβαν και τη διέγραψαν (σαν τρολιά, υποθέτω, όχι επειδή δεν ήθελε ο webmaster να χάσει την ευκαιρία).
 

Zazula

Administrator
Staff member
Αν πρόσεξες όταν πήρα το σνάψοτ [ΣτΖ: Εαριονική γραφή] είχε ήδη 4800 εμφανίσεις!
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Σε άριστη κατάσταση, αλλαγμένες ερπύστριες πρόσφατα, όλα τα service στο Άντρο των Αίλουρων από εμένα! Ανταλλακτικά μόνο παραγγελία από την Τρίτη Γη!!! Το μόνο που έχει είναι μερικές γρατσουνιές από μάχες με τον Μαμ-Ρα.

Ναι, αλλά έγραψες Αίλουρων αντί του (στο πρωτότυπο) Έλουρων (που ήταν «εθνικό όνομα») όπως θα διαπιστώσεις, μετά από πολύ ξεσκαρτάρισμα, γκουγκλίζοντας, και θα μπορούσε εδώ να είναι έγκυρη εναλλακτική γραφή.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Αυτά θα πρέπει να μας τα διευκρινίσει κάποιος που γνωρίζει από Θάντερκατς, Δόκτωρ. :)
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Ως σύναψη, πάντως, συναντάω μόνο «άντρο των αίλουρων» (που εξισώνεται μάλιστα, αν και σε αμφίβολη πηγή, με το Pierce College :devil:).
 

Zazula

Administrator
Staff member
Ε ναι, αυτά είδα κι εγώ και γι' αυτό το άλλαξα. ;)
 

Earion

Moderator
Staff member
Αν πρόσεξες όταν πήρα το σνάψοτ [ΣτΖ: Εαριονική γραφή] είχε ήδη 4800 εμφανίσεις!

Αυτό σημαίνει ότι έχω τον πρώτο μεταστραφέντα; Η ζωή μου κάνει το πρώτο μεγάλο δώρο :laugh:
 

daeman

Administrator
Staff member
...


Από την έκδοση «Μαφάλντα 12» (Ars Longa, 1989, 420 δρχ.), αρχικά από το 1974, μάλλον (δεν είμαι σίγουρος, γιατί εδώ εκδόθηκαν με διαφορετική αρίθμηση απ' ό,τι στην Αργεντινή, αν και πρωτοδημοσιεύτηκαν νωρίτερα στις εφημερίδες του Μπουένος Άιρες). Το είδα ανοιχτό πάνω στο τραπέζι που το διάβαζαν τα παιδιά και πνίγηκα, έπαθα ένα ντεζαμπλούμ.
 

daeman

Administrator
Staff member
...
楊麗萍空靈唯美孔雀舞 Yang Liping Peacock Dance - Love of Peacock


Παγόνι, όχι νεοσσός - 55 χρονών, μάλλον παγώνα είναι - αλλά το λέει η περδικούλα της.
 
Ms. Yang said she had little formal training and prefers folk dancing to modern dance, which she associates with the expression of anguish and pain. "My dances are just showing the beautiful side of life," she said.
 
Top