This funny thing landed in my email

SBE

¥
Δεδομένου ότι πολλοί άνθρωποι άμα τους ρωτήσεις τί αυτοκίνητο είδαν σου λένε ένα μπλε, ένα κόκκινο, η τοποθέτηση κατά χρώμα βολεύει πάρα πολύ.
 

cougr

¥
1663420536958.png

Ham is a hamlet near the town of Sandwich in Kent, England, within the parish of Northbourne.

 

nickel

Administrator
Staff member
He said: "A couple of summers ago we had 300 Japanese visitors come to us as part of a madcap treasure hunt for a TV show. The reason they were coming to us was to take a picture of the Ham Sandwich sign, it was the natural end for the quest."

(The story behind the mysterious Kent village where the sign is more famous than the place)

 

nickel

Administrator
Staff member
Από την προς το παρόν μη αυτονομημένη κατηγορία «Πράγματα που βρήκα στα ΜΚΔ», αφίσα με ειρωνικές περιγραφές των μελών του ΝΑΤΟ η οποία κυκλοφόρησε στα 40 χρόνια από την ίδρυσή του:

The perfect NATO member.jpg
 

Zazula

Administrator
Staff member
Από την προς το παρόν μη αυτονομημένη κατηγορία «Πράγματα που βρήκα στα ΜΚΔ», αφίσα με ειρωνικές περιγραφές των μελών του ΝΑΤΟ η οποία κυκλοφόρησε στα 40 χρόνια από την ίδρυσή του:

View attachment 7423
Την είχα προλάβει στα γραφεία μας! 🤣

Αναρωτιέμαι τι αντιδράσεις θα προξενούσε αν κυκλοφορούσε σήμερα. 🧐
 
Μιας και αναφέρθηκε το θέμα: είμαι ο μόνος που βλέπει το «Λιζ Τρας» γραμμένο στα ελληνικά και το προφέρει από μέσα του «Liz Trash»;
 

nickel

Administrator
Staff member
Μιας και αναφέρθηκε το θέμα: είμαι ο μόνος που βλέπει το «Λιζ Τρας» γραμμένο στα ελληνικά και το προφέρει από μέσα του «Liz Trash»;
Όχι, αλλά προσπαθώ να το αποφύγω γιατί μετά θα μου κάνει κάποιος ρελάνς με τον druggie.
 
Top