Η θερινή σύναξη των Λεξιλόγων, The Sequel (Παρασκευή 1 Ιουλίου 2011, 22:00)

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Μετά την επιτυχία της περσινής σύναξης, στην οποία παρευρέθησαν μιλιούνια κόσμου, είπαμε να επαναλάβουμε το εγχείρημα. Έτσι, σας περιμένουμε και πάλι στην αυλή του Mojo, κατά τις 22:00, την άλλη Παρασκευή, 1η Ιουλίου. Θα είναι μια ευκαιρία να γνωριστούμε, αν δε γνωριζόμαστε ήδη, και να ξαναειδωθούμε, όσοι από εμάς έχουμε καιρό να τα πούμε από κοντά. Επίσης, σε όσους δεν ξέρετε ήδη την απάντηση, θα σας δοθεί η ευκαιρία να διαπιστώσετε αν τελικά ο Νίκελ μοιάζει με την αβατάρα του :D
 

daeman

Administrator
Staff member
Σύνδεση με το πρώτο μέρος του Mojo Saga εδώ.

Καρτελάκια για το πέτο των συνέδρων :woot::

 
Ααααα, με πληροφόρησαν λάθος ότι θα ήτο για σήμερα που δεν θα ημπορούσα, όμως την επόμενη μάλλον ημπορώ! :-)
 
Αντιθέτως εγώ δεν μπορώ.... :(
Θα βρίσκομαι στην ωραία Γρανάδα, δυστυχώς.
Δεν φαντάζεστε πόσο θα μου λείψετε. Καλά να περάσετε!
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Εγώ θέλω να καταγγείλω την Όλιβερ Τουίστεντ, που μου τάζει πατατάκια και μετά λέει ότι δεν μπορεί να έρθει. Διαμαρτύρομαι εντόνως!
 
Για μια ακόμη φορά απών. Μια εβδομάδα μετά, ίσως και να μπορούσα (ίσως και όχι).
Καλή διασκέδαση! Θα σας δω κάποτε κι εγώ, πού θα πάει. :)
 

nickel

Administrator
Staff member
Καλοκαίρι είναι, αναπόφευκτο είναι να λείπουν πολλοί. Γι' αυτό άλλωστε διαλέξαμε να γίνει η σύναξη σε (απλόχωρο) μπαρ και όχι σε γήπεδο. Αν όμως πραγματικά θέλετε να συναντηθούμε, δεν μένει παρά να ορίζετε εναλλακτικές ημερομηνίες και σας στήνουμε μικροσυνάξεις στο πι και φι. Παλιά μας τέχνη, κόσκινο. (Σαράντ, έχουμε τίποτα γι' αυτό;)
 

Zazula

Administrator
Staff member
Άσε που, καλοκαίρι είναι — να μην κάνουμε κι ένα τουρ να καλύψουμε και τους εκτός τειχών;
 
Mojo πάλι; Σας άρεσαν τα πατατάκια, ε;

Νόμιζα όμως πως δεν θα ξαναπηγαίνατε εκεί. Τέλος πάντων, ωραίο μέρος είναι και θα είναι καλή σύναξη.
 

nickel

Administrator
Staff member
Να αρχίσουμε σιγά σιγά να λέμε ποιοι θα έρθουμε, για να μετράμε κεφάλια και να ξέρουμε αν θα θέλουμε γωνίτσα ή αυλίτσα. Τι λέει το δελτίο καιρού για την Παρασκευή; Να φέρουμε και γαλότσες;
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Για την Παρασκευή ο καιρός προβλέπεται αίθριος, και η θερμοκρασία θα κυμανθεί από 23 έως 33 βαθμούς Κελσίου :p Εγώ θα έρθω.
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
E, κι εγώ θα έρθω. Έχουμε και μερικές δηλώσεις συμμετοχών στο Facebook, αλλά ο Nickel τού έχει κόψει την καλημέρα (και την καλησπέρα και την καληνύχτα).
 
Για την Παρασκευή ο καιρός προβλέπεται αίθριος, και η θερμοκρασία θα κυμανθεί από 23 έως 33 βαθμούς Κελσίου :p Εγώ θα έρθω.

Σχέση αιτίου-αιτιατού είναι αυτή;
 
Έχουμε και μερικές δηλώσεις συμμετοχών στο Facebook, αλλά ο Nickel τού έχει κόψει την καλημέρα (και την καλησπέρα και την καληνύχτα).

LOL. Δηλαδή όσοι δηλωθήκαμε εκεί, να μην το ξαναδηλώσουμε εδώ, έτσι; :-)
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Όχι, να δηλώσετε και εδώ, γιατί εγώ με το φ/β δεν τα πάω καλά - όχι ότι σας νοιάζει, αλλά επειδή θα κλείσω εγώ τραπέζι, καταλαβαίνετε... :D
 

daeman

Administrator
Staff member
Εντάξει λοιπόν, count me in.

Count? Count! Μας κακομαθαίνετε, Comte de Harvatis! ;) Προσέξτε, ο Comte de Baltar δεν αστειεύεται στα κληρονομικά. :D

Σοβαρά τώρα, πολύ θα το 'θελα να έρθω κι εγώ, αλλά έχω πάλι υπηρεσία αυτό το ΣΚ, behind enemy lines.
Να καλοπεράσετε και ραντεβού τον Σεπτέμβρη. :)

Got my mojo working - J.J. Cale

 
Top