Επειδή ορισμένοι πηγαίνουν με χίλια...

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Η χαρά μου είναι πολύ πολύ πολύ μεγάλη που μπορώ να σημειώσω το 1000ό ποστ του Πσηφίου!

 

Attachments

  • psifio.JPG
    psifio.JPG
    35.2 KB · Views: 257

cougr

¥
Συγχαρητήρια κι από μένα στην Psifio.

Επίσης και στον Πόντιο!:clap::clap::clap::upz: Pontios, keep up the good work and hope I'm around to read your 100,000th post!
 
Γιάννης κερνάει Γιάννης πίνει:p Δυο χιλιάρικα τα ποστ μου, όσα και η επιστροφή της εφορίας, η μεγαλύτερη που είχα ποτέ, και όπως βλέπω δεν πρόκειται να την πάρω ούτε το 2045! Χεχεχε! Να τα τρισχιλιάσω! :)
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Βρε Όλι μου, ζητώ λεξιαρχικά συγνώμη. Είχα έτοιμη τη φωτογραφία σου και ασχολούμαι με αλλότρια... Καλοφάγωτα (και από ό,τι ακούω από Φρανκφούρτη, δεν θα κινδυνεύουν καν οι μικροκαταθέσεις)...

 

Attachments

  • oli2k.JPG
    oli2k.JPG
    20 KB · Views: 249

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Να προσθέσω και το προχτεσινό σημαδιακό του Αζιμούθιου με τις αντίστοιχες ευχές:

 

Attachments

  • Azi3k.JPG
    Azi3k.JPG
    27.4 KB · Views: 248

nickel

Administrator
Staff member
Συγχαρητήρια, Όλι! Συγχαρητήρια, Άζι!

δεν θα κινδυνεύουν καν οι μικροκαταθέσεις

Δηλαδή θα πέσω στα 30.000 μηνύματα περίπου;

Θα επιζήσω. Έχω ξεπεράσει και χειρότερα.
 
Δηλαδή θα πέσω στα 30.000 μηνύματα περίπου;

Θα επιζήσω. Έχω ξεπεράσει και χειρότερα.
Εκείνο δεν ήταν απλό κούρεμα, ήταν υποδεκαπλασιασμός...
 
Αυτά τα λάθη με τους πολλαπλασιαστές έχουν κλείσει σπίτια (διαδικτυακά και μη)...
 
Καλά... το διάβασα, μου άρεσε και δεν πρόσεξα τη σύνδεση με το εικοσπενταχίλιαρο!
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Με πολιτικό και όχι μεταφραστικό σχόλιο μπήκε και ο rogne στους υπερχιλιάρηδες! Τα λεξιλογικά μου συγχαρητήρια και εύχομαι και σε περισσότερα (και από τις δύο κατηγορίες):

 

Attachments

  • rogne1000.JPG
    rogne1000.JPG
    22.6 KB · Views: 208

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Και από εμένα συγχαρητήρια και ευχαριστούμε και τον Λεξίαρχο υπηρεσίας, αν δεν ήταν κι αυτός... :)
 

rogne

¥
...και ευχαριστούμε και τον Λεξίαρχο υπηρεσίας, αν δεν ήταν κι αυτός... :)

This.

Μερσί για τα συγχαρητήρια, σε πέντε χρόνια πάλι (give or take)!
 
Στο μεταξύ, η (γνήσια) Αόρατη διέλαθε από τα λεξιαρχικά ραντάρ. Έτσι νόμιζε, τουλάχιστον, μέχρι που ο βετεράνος και υπέρκοπος Σαν Κλάουν Ντοκτέρ την επεσήμανε να έχει Μελανώσει στο κοντέρ ήδη 2000 και έξι ακόμη πόστια!
Και το ποστ του δόκτορος διέλαθε της προσοχής της Αόρατης μέχρι τούδε. Η αορατότης είναι κολλητική φαίνεται! Έντοκες ευχαριστίες για τις ευχές και να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου στον rogne και σε όλους τους νέους χιλιάρηδες να τα δεκαχιλιάσουν!
 
Top