Βιντεάκια για γέλια και για κλάματα

curry

New member
Παιδιά, φτιάξαμε καινούργιο συκώτι μ' αυτό το βίντεο! Το έδειξε προ ολίγου στο Ράδιο Αρβύλα και έσπευσα!


Το τυπάκι που το έφτιαξε είναι απίστευτο!
 

nickel

Administrator
Staff member
Μη χάσετε το αποπάνω. Στο μεταξύ, από τα σημερινά του ταχυδρομείου:

.
 

nickel

Administrator
Staff member
Νομίζω ότι είναι ξεκαρδιστικό. Ρε τι μας έχει κάνει το ανατολικό μπλοκ.



Το πρωτοβρήκα εδώ.
 
Πάντως έχει τρελό σουξέ ο Πέιλιν. Σήμερα το πρωί άκουσα ότι της ετοιμάζουν και ταινία για ενήλικες.
 

nickel

Administrator
Staff member
Ναι, k., αλλά σαν το κρασάκι του Τσου δεν είναι.

 

nickel

Administrator
Staff member
Βιντεάκι που (μέρος του) προβλήθηκε στο Ράδιο Αρβύλα. Ο αναρτήσας έφτιαξε το μηχάνημα που πετάει τα μπαλάκια για να παίζει ο σκύλος του ο Τζέρι. Του πήρε κάπου δύο χρόνια, όπως λέει.

Jerry and the ball machine
 

nickel

Administrator
Staff member
Να κλείνετε τα αφτιά σας όταν «δίνουν» το τέλος ταινίας που δεν έχετε δει.

 
ΟΥΑΟΥ! ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!
Και ας μου επιτραπεί να ανακράξω:
ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΥ! ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΥ!
ΔΩΣΤΕ ΤΟΝ ΤΕΡΥ ΣΤΟΝ ΛΑΟ (ΤΟΥ)!
 

curry

New member
Θα σας εξομολογηθώ κάτι: στη β' δημοτικού, μέσα σε ένα αμάξι όπου βρίσκονταν όλα τα παιδάκια της γειτονιάς (Nissan Cherry, 7-8 παιδάκια, μην ρωτάτε), αγοράκια και κοριτσάκια, η αδερφή μου ΑΚΑ La Usurpadora (τότε στο νήπιο) μας έδωσε στεγνά (εμένα και την καλύτερή μου φίλη) ότι ήμαστε ερωτευμένες με τον Άντονι! Δηλαδή, μιλάμε για τρομερή ντροπή, δεν είχαμε μούτρα να κυκλοφορήσουμε!

Μετά βέβαια, ήρθε ο Τέρι με το τσιγάρο και τη χαίτη κι από τότε τραβιέμαι με το κάθε κωλόπαιδο αυτής της κοινωνίας... Γκρρ...
 
Όπως έγραψε ένας τύπος στα σχόλια του YouTube, "most successful move of the Bush Administration: the shoe duck"... :D

 
Αν κρίνω από τα άριστα αντανακλαστικά του προέδρου, μάλλον του έχει ξανασυμβεί. Λέτε και η Λώρα...;
 
Δε θα λερώσω τη Λεξιλογία με εικόνα, αλλά σ' ένα χρυσαυγίτικο βίντεο στο
μ' ένα τραγούδι που τιτλοφορείται "Μίλα ελληνικά ή ψόφα" υπάρχει αποκάτω ο εξής αμίμητος διάλογος ανάμεσα σ' έναν σχολιαστή και στον αναρτήσαντα το βίντεο:

JasonBK2000
ανέβασες ολόκληρο τραγούδι με θέμα τη σωστή χρήση της ελληνικής γλώσσας και γράφεις στο description ΠΕΡΕΤΕΡΟ sites?δεν ξέρεις εσύ ο ίδιος να γράφεις το περαιτερω και θεωρείς τον εαυτό σου προστάτη της γλώσσας μας...??
THERMOPYLON7
Αναγνωρίζω το λάθος μου.Ομολογώ πως δεν ήξερα πως γράφεται η λέξη γιατι δεν είχε τύχει να την δω κάπου....
JasonBK2000
ΟΚ δεν μπορώ μετά από μία τόσο ώριμη αναγνώρηση του λάθους σου να έρθω σε ρήξη...
 
Μπορεί το κολπάκι με τα χέρια να είναι γνώριμο από την Ελληνοφρένεια, όμως το συγκεκριμένο βίντεο είναι εξαιρετικό.

 
Top