Bye bye, signature; good morning, avatar

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Και όχι μόνο, Θέμη. Κάνε μια βόλτα μεταξύ Γκρίνουιτς και Νόριτς για να πειστείς... :D

Edit: Και φοράει και κόκκινα...
 

nickel

Administrator
Staff member
Ναι, παίρνω πίσω ό,τι έχω γράψει (ενδεχομένως και στο παρόν νήμα) ότι η αβατάρα δεν πρέπει να έχει κίνηση γιατί κουράζει.

Να προσθέσω: Τώρα είναι σε φάρδος, τόσο που εκτοπίζει το κείμενο προς τα δεξιά. Μήπως μπορούμε να έχουμε πληρέστερη εκδοχή στο όρθιο — πάντα στο κουνιστό. :)

Να προσθέσω και κάτι ακόμα: Όχι, δεν θα βάλω προσθήκη που θα ζητάω εκδοχή σε ξαπλωτό.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Edit: Και φοράει και κόκκινα...
Όχι. :D
Μήπως μπορούμε να έχουμε πληρέστερη εκδοχή στο όρθιο — πάντα στο κουνιστό. :) Να προσθέσω και κάτι ακόμα: Όχι, δεν θα βάλω προσθήκη που θα ζητάω εκδοχή σε ξαπλωτό.
Για το πρώτο: Θα δω τι θα κάνω, αλλά μόνο κάνα δεκάρι στιγμές πιο κάτω μπορώ να κατεβώ. Για το δεύτερο: Η ξαπλωτή σκηνή που έχω κρατάει πιο λίγο, οπότε δεν βόλευε. :)
 

daeman

Administrator
Staff member
[...]Να προσθέσω: Τώρα είναι σε φάρδος, τόσο που εκτοπίζει το κείμενο προς τα δεξιά. Μήπως μπορούμε να έχουμε πληρέστερη εκδοχή στο όρθιο — πάντα στο κουνιστό. :)

Να προσθέσω και κάτι ακόμα: Όχι, δεν θα βάλω προσθήκη που θα ζητάω εκδοχή σε ξαπλωτό.

Εγώ τώρα θα ζητάω πολλά αν θέλω να μάθω και στοιχεία επαφής τηλέφωνο, έτσι;
Πω πω κάτι μάτια, μ' έκαναν κομμάτια... :p

+1.000 κι αποδώ, Ζαζ!
Και σε παρακαλώ, να γράφεις πολύ πιο συχνά τώρα· πόσες φορές πια να διαβάσω τα παλιά νήματα για να θωρώ τα μάτια; ;)
 

crystal

Moderator
Εδώ και ώρες, αποφεύγω επιμελώς να σχολιάσω το γεγονός ότι με τη μοτοσικλέτα λυσσάξατε, φτιάξατε πολ, ανεμίζατε πανό, βάλατε τον καλλιτέχνη να αποτυπώσει τον πόνο του αποχωρισμού απ' τον γάτο κι άλλα τέτοια μελοδραματικά, ενώ τώρα με την καλλονή κάνετε χαρούλες. :D
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Ναι, έχεις δίκιο, η τότε αντίδρασή μας ήταν ανώριμη. Γι' αυτό και δεν την επαναλαμβάνουμε...
 

Zazula

Administrator
Staff member
Εδώ και ώρες, αποφεύγω επιμελώς να σχολιάσω το γεγονός ότι με τη μοτοσικλέτα λυσσάξατε, φτιάξατε πολ, ανεμίζατε πανό, βάλατε τον καλλιτέχνη να αποτυπώσει τον πόνο του αποχωρισμού απ' τον γάτο κι άλλα τέτοια μελοδραματικά, ενώ τώρα με την καλλονή κάνετε χαρούλες. :D
Δεν μου λες εσύ, γιατί όλο γκρινιάζεις; :D
 
Κρύσταλ, πες τους τα. Σαν ιθαγενείς μπροστά σε ντριντρινίζουσες χάντρες κάνουν. Δε λέω, ωραίο το παιδί, αλλά είμαστε σοβαρό φόρουμ και υποτίθεται ότι αυτά δεν μας πολυενδιαφέρουν. Εγώ είμαι μαζί σου, κι αν θες ξεκινάμε μοναχική καμπάνια για επαναφορά του ζαζουλόγατου. Εντάξει, μη φωνάζεις, ας είναι πάνω σε μοτοσικλέτα. Διθέσια μοτοσικλέτα βέβαια, γιατί η Realpolitik απαιτεί να έχουμε και ένα περιθώριο διαπραγμάτευσης, ήγουν να βάλουμε και το παιδί επάνω άμα λάχει. Δεν είμαστε δα δογματικοί! :D
 

crystal

Moderator
Χαχαχαχα!
Κι όμως, εγκρίνω νέα αβατάρα, απλά θα έσκαγα αν δεν σχολίαζα. :cool:
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Χαχαχαχα!
Κι όμως, εγκρίνω νέα αβατάρα [...]
Μετά ντροπής μου ομολογώ ότι κι εγώ :D. Ζαζ, αυτή ποια είναι; Μου θυμίζει μια τραγουδίστρια από κάποια σλαβική χώρα, αλλά δε θυμάμαι ποια.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Βρε βρε, κοίτα να δεις που πέτυχα να υπάρχει σύμπνοια στο φόρουμ για την αβατάρα μου! :D Και να φανταστείτε ότι το αβαταροπρότζεκτ αυτό διήρκεσε έξι χρόνια... :rolleyes:

Παλ, το πέτυχες: Είναι η Ναντέζντα (Ελπίδα) Αλεξάντροβνα Ρούτσκα (θα χαρούν κι οι Νίκοι, αφού είναι απ' τη Νικόπολη).
 

nickel

Administrator
Staff member
Καλημέρα. Η περί ης ο λόγος βαρβατάρα με τις ξανθιές φίλες της. Περιλαμβάνονται όρθιες και ξαπλωμένες πόζες.

 

daeman

Administrator
Staff member
Τέσσερα πράγματα με γοήτευσαν σ' αυτό το βίντεο:
1. Το καβουράκι
2. Το ντεκοράκι
3. Το μπελέκ προς το τέλος
και το καλύτερο απ' όλα:
4. Το ρόδι, κατακόκκινο και ζουμερό.
:)
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Ναι, αλλά εμένα γιατί μου φαίνεται γνωστό το τραγούδι, αλλά σε άλλο περιβάλλον;
 

nickel

Administrator
Staff member
Ναι, αλλά εμένα γιατί μου φαίνεται γνωστό το τραγούδι, αλλά σε άλλο περιβάλλον;

Θυμίζει τραγούδια που βγάζει η ευρωβιζομηχανή. Βάζεις τα γνωστά συστατικά σε διαφορετικές δόσεις, αλέθεις και σου βγάζει ήχους που δεν ξεχωρίζουν ο ένας απ' τον άλλο στα τριάντα μέτρα. (Και όταν είσαι κοντά, δεν προσέχεις τους ήχους.)
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Α, γεια σου!
Αλλά τότε είναι παραπλανητικό το περί εξαετούς κατασκευαστικής προσπάθειας... :D
 

Zazula

Administrator
Staff member
Όχι, για όνομα — φυσικά και δεν το κατασκεύαζα επί έξι χρόνια! Απλώς όταν πρωτοβγήκε (το ρωσικό βιντεάκι) πριν από έξι χρόνια, μου γεννήθηκε η επιθυμία να κάνω ένα γκιφάκι από το συγκεκριμένο κιου ώστε να το έχω για αβατάρα στη φορουμόσφαιρα — και μάλιστα ξεκίνησα την προσπάθεια κάνα δυοτρείς φορές. Ε, δεν ασχολιόμουν στα σοβαρά, εξ ου και το ατελέσφορο εκείνων των πρώιμων προσπαθειών. Αλλά τελικά στρώθηκα και το 'φτιαξα τώρα. :)
 

Zazula

Administrator
Staff member
Τέσσερα πράγματα με γοήτευσαν σ' αυτό το βίντεο:...
Μπρε συ, και τότε τι έλεγες για τα μάτια;
Πω πω κάτι μάτια, μ' έκαναν κομμάτια... :p
Και σε παρακαλώ, να γράφεις πολύ πιο συχνά τώρα· πόσες φορές πια να διαβάσω τα παλιά νήματα για να θωρώ τα μάτια; ;)
Τζάμπα δηλαδή σου ετοίμασα ένα γκιφάκι 9,05 ΜΒ να τα βλέπεις να τα χαίρεσαι;
 
Top