Το ευχετήριο γαϊτάνι

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Κι από μένα χρόνια πολλά στον εορτάζοντα και ό,τι το καλύτερο!

Για το δαιμανικό λήμμα:
Αν-πέ-κτα-μπελ!
(ό,τι πιο κοντινό διαθέτουμε σε χρυσό αντί για αργύρια!!!)
 

daeman

Administrator
Staff member
Daeman, έχω πεθάνει στο γέλιο. Ρεντίκολο έγινα πάλι.
Συγχαρητήρια στην Παλάβρα για το δισχιλιοστό της μήμυμα μίμημα, μ' έκαψαν εκείνα τα μιμίδια μήνυμα!
 

Attachments

  • Palavra 2000.jpg
    Palavra 2000.jpg
    41 KB · Views: 155
Με τη σειρά μου, να ευχηθώ κι εγώ χρόνια πολλά στον Ζέφυρο. Να αξιωθεί να φτάσει κάποτε στα χρόνια την πινκπάνθερ και την καπαδεκαοχτώ. :)
Σας ευχαριστώ όλες και όλους!
 

Zazula

Administrator
Staff member
Αν δεν είχε ανακηρυχθεί ο Άγιος Ιερώνυμος προστάτης των μεταφραστών, τότε η σημερινή μέρα ίσως να ήταν μια καλή εναλλακτική ιδέα: Σοφία (για να μεταφράζεις σωστά), Αγάπη (για τη γλώσσα), Πίστη (ότι δεν έκανες λάθη) και Ελπίδα (ότι θα βιοπιορίσεις μεταφράζοντας). Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν και να σας χαιρόμαστε. :)
 
Με τη σειρά μου, να ευχηθώ κι εγώ χρόνια πολλά στον Ζέφυρο. Να αξιωθεί να φτάσει κάποτε στα χρόνια την πινκπάνθερ και την καπαδεκαοχτώ. :)
Σας ευχαριστώ όλες και όλους!

Η ιπποσύνη και η ευγένεια του ανδρός δεν κρύβονται τελικά!
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Χρονιά πολλά στο Στάθη, στις Ευσταθίες και τις Έφες (από Ευσταθίες)!
 

Zazula

Administrator
Staff member
Χρόνια πολλά, Στάθη (έστω και καθυστερημένα)!
 

daeman

Administrator
Staff member
Χρόνια πολλά, χρόνια καλά στον Στάθη, χωρίς βίντεο, αλλά με τον ήχο τέρμα:
 

daeman

Administrator
Staff member
Χρόνια πολλά στους Λουκάδες, τις Λουκίες και τους Μαρίνους, και ειδικά στο μέλος μας με όνομα χρήστη Marinos. :)

Τι σημασία έχει αν είναι πραγματικό το όνομα ή όχι; ;) Κι αν κάνω λάθος, μη βαράτε εμένα· τα παράπονα στον δήμαρχο στο eortologio.gr...
 
Χρόνια πολλά στους Λουκάδες, τις Λουκίες και τους Μαρίνους, και ειδικά στο μέλος μας με όνομα χρήστη Marinos. :)

Τι σημασία έχει αν είναι πραγματικό το όνομα ή όχι; ;) Κι αν κάνω λάθος, μη βαράτε εμένα· τα παράπονα στον δήμαρχο στο eortologio.gr...

Το πραγματικό του όνομα είναι (του Μαρίνου). Αλλά νομίζω ότι γιορτάζει κάποια στιγμή το καλοκαίρι...
 

Zazula

Administrator
Staff member
Το πραγματικό του όνομα είναι (του Μαρίνου). Αλλά νομίζω ότι γιορτάζει κάποια στιγμή το καλοκαίρι...
17 Ιουλίου; Ή 2 Ιουνίου; :)
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Χρόνια πολλά στους Δημήτρηδες και τις Δημητρούλες (τα μουσικά κλπ εφέ έπονται με επιμέλεια ειδικών). :)
 
Ευχαριστωωωωώ πάρα πολύ! Να είστε καλά. :)

Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν και από μένα.
 

nickel

Administrator
Staff member
Ναι, ναι, χρόνια πολλά στις Δήμητρες και τους Δημήτρηδες, του φόρουμ και των φορουμιτών, ξέρουν αυτοί και αυτές.
 
Top