Βιντεάκια για γέλια και για κλάματα

SBE

¥
Μια που λέγαμε για σπατάλη ενεργειας, ένα

Αν και νομίζω ότι ο γέιτονας του πιο κάτω έκανε
 

daeman

Administrator
Staff member
Χρόνια καλά σε όλους!

Ένα χριστουγεννιάτικο, για όσους δεν το έχουν δει. ;)

A Christmas caper

 
Last edited:

nickel

Administrator
Staff member
Πολύ καλή συλλογική δουλειά. Θέλω να μάθω κι εγώ να φτιάχνω τέτοια βιντεάκια όταν θα μεγαλώσω.

 

Elsa

¥
Το θυμήθηκα με αφορμή αυτό της SBE, αλλά μπορεί να το έχουμε ξαναβάλει, (οι φορουμοδίφες, Ζαζ και Daeman, θα ξέρουν σίγουρα! :D)

 

daeman

Administrator
Staff member
Εξαιρετικό, Έλσα!
Δεν το έχω ξαναδεί και όντας καφεδίφης καφεδομανής, θα το θυμόμουνα...:)
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Δεν θυμάμαι αν το έχουμε ξαναβάλει, νομίζω ότι σήμερα το είδα πρώτη φορά.

 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Είχα δει μια πιο μικρή βερσιόν, στα Κλασικά Εικονογραφημένα. :D
 

daeman

Administrator
Staff member
Μπορεί να μην είναι πρωτότυπο, αλλά εγώ γέλασα· αν όχι ραγδαία, τουλάχιστον σποραδικά και κατά τόπους. :D

 

Zazula

Administrator
Staff member
Στίβος μάχης και για κούνελους — αυτ(ι)ά είναι! :D

ΥΓ Πάντως αγνοούσα ότι τα κουνέλια πηδάνε τόσο πολύ και με αυτήν την έννοια... :p
 

Zazula

Administrator
Staff member
Δεν ξέρω αν θα 'πρεπε να τη λέμε όντως διαφήμιση ή μήπως διαφόβιση — αφού το μόνο που θέλει είναι να φοβίσει τον κόσμο να μην κατεβάζει ταινίες. :D
 
Δεν ξέρω αν είναι για γέλια ή για κλάματα.. Μάλλον εντυπωσιακό θα έλεγα.

 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Πραγματικά εντυπωσιακό. Θα έπρεπε να το υποψιαζόμαστε, βέβαια. Όταν βλέπουμε σκηνές γυρισμένες σε πολυσύχναστους δρόμους μεγάλων πόλεων ή σε τοποθεσίες στην άλλη άκρη της γης, μάλλον στοιχίζει πολύ λιγότερο να στείλουν ένα συνεργείο να τραβήξει μόνο τα τοπία, αντί να κάνουν όλο το γύρισμα της ταινίας εκεί.
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Εμένα με εντυπωσιάζουν οι ικανότητες και η εκπληκτική τεχνική που πρέπει να έχει πια ένας ηθοποιός για να παίζει αντιμέτωπος με πράσινες οθόνες.
 

nickel

Administrator
Staff member
Αν οι σχετικές πληροφορίες δεν συνοδεύουν το βιντεοκλίπ σε κάποιο σημείο της πορείας του, είμαι βέβαιος ότι κάπου, σε κάποια γωνιά του ίντερνετ, κάνουν διαγωνισμό ποιος θα βρει την προέλευση των περισσότερων σκηνών. (Δυο-τρεις τις εντόπισα κι εγώ.)
 
Top