Βιντεάκια για γέλια και για κλάματα

daeman

Administrator
Staff member
Καλά λέει ο Randy Marsh: Πονάει το μυαλό μου.:cry:


:p :twit:

Βάλε κι εσύ μια προειδοποίηση, ντε: Warning, contains nuts!
Please don't shoot on sight. Καήκαν τα ηχεία μου και τώρα πώς θα δουλέψω, ε, ε, ε;
 

Zazula

Administrator
Staff member
Πρώτα απ’ όλα, το ξεκαρδιστικό διαφημιστικό της Μερέντας:

Έχει και εξίσου ξεκαρδιστικό Making of: http://www.youtube.com/watch?v=oc56JXWtokE


Το πρωτότυπο είναι το Ameno, αγαπημένο τραγούδι, αλλά πάντα γελούσα στο σημείο που λέει «emunare». Το τραγουδούν οι Era:
Άντε να ετοιμάζονται οι γνωστοί σεσημασμένοι για τη συνέχεια: :)
https://www.facebook.com/Merenda.gr/app_408487979247930
 

bernardina

Moderator
Όταν το είχα πρωτοδεί τσατίστηκα πολύ. Δεν κάνουν τέτοιες πλάκες, είναι επικίνδυνο. Εγώ θα τους πλάκωνα στις κλωτσιές αν έπαιρνα τέτοια τρομάρα.
 

crystal

Moderator
Ναι, κι εμείς αυτό σχολιάζαμε, πώς και δεν έπαθε συγκοπή κανείς - και πήγαν και διάλεξαν και μεγάλους ανθρώπους! Όχι πως η ηλικία παίζει τόση σημασία, βέβαια, γιατί αν ήταν ας πούμε η αδελφή μου που έχει φοβία με το συγκεκριμένο tableau*, το είχε σίγουρο το έμφραγμα στα 26 της.

*Βλοσυρό κοριτσάκι ντυμένο στα λευκά - μιλάμε για τον άνθρωπο που τρόμαξε στο Ring επειδή η Σαντάκο φορούσε άσπρο φόρεμα. Άβυσσος...
 

SBE

¥
Απορία που είχα από την αρχή: όταν στέκεται ένας άνθρωπος κοντά σας, ας πούμε στο ασανσέρ, δεν αισθάνεστε ότι στέκεται ένας άνθρωπος κοντά σας; Δηλαδή, αυτοί που τρόμαξαν, αν άπλωναν το χέρι τους θα την άγγιζαν τη μικρή και θα διαπίστωναν ότι κάτι δεν πάει καλά. Η τρομάρα που καταλαβαίνω είναι περισσότερο που είσαι στο σκοτάδι και μετά βλέπεις κάποιον δίπλα σου- με σάρκα και οστά- και λες από πού εμφανίστηκε.
 

bernardina

Moderator
Κατάστημααααα! Τι πρέπει να κάνει ένας γάτος εδώ για να πιει το γάλα του επιτέλους; Εε; Εεε;

 
Παίζεις με τον πόνο μου; Η δικιά μας (η μικρή, η μεγάλη έχει υπομονή) γρατζουνάει το παράθυρο κάθε πρωί, ένα τέταρτο πριν χτυπήσει το ξυπνητήρι.
 

bernardina

Moderator
Παίζεις με τον πόνο μου; Η δικιά μας (η μικρή, η μεγάλη έχει υπομονή) γρατζουνάει το παράθυρο κάθε πρωί, ένα τέταρτο πριν χτυπήσει το ξυπνητήρι.
Δες το κι έτσι: τι να το κάνεις το ξυπνητήρι... :rolleyes::whistle::inno:
 

SBE

¥
Περίμενα επηρεασμένη από το Χάρλεμ Σέικ απο εκεί που μαλώνουν οι δύο να περάσει σε άλλη σκηνή που γίνεται κόλαση στο στούντιο και οι αργόσχολοι να δέρνονται μετά μανίας
 
Πάντα απολαυστικό αυτό το βιντεάκι, όσες φορές κι αν το δεις. Τα Ιαρωνικά τι γλώσσα είναι, όμως;
 

Zazula

Administrator
Staff member
Φάρμακα κατά της αγάπης — Ηθικά ζητήματα σχετικά με τον χημικώς επαγόμενο χωρισμό:
 

Elsa

¥
Και, όπως ήταν αναμενόμενο:


(αν έχει ξαναμπεί, συχωρέστε με, δεν είμαι πολύ ονλάιν τελευταίως...)
 
Top