Το ευχετήριο γαϊτάνι

Ναι, με ανανεώνουν τα εικοσάχρονα που λέγαμε.

Edit: βοηθάει και το ότι πέθανα νέος (μπρρρ)
 

nickel

Administrator
Staff member
Ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε; Του Αγίου Ευσταθίου δεν είναι. Τα γενέθλια του Στάθη είναι στις 22 Απριλίου. Μήπως γιορτάζει κάτι άλλο σήμερα;

Δεν παρακολουθείς όλο το φόρουμ. Ξεχνάς ότι εκτός από τη λαίδη Γκάγκα έχουμε και τον λόρδο Γκαγκάριν.

http://en.wikipedia.org/wiki/Vostok_1
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Εγώ μπορεί να μην είδα τη 12η Απριλίου στη Γουίκι, αλλά ο Κόμης με μπέρδεψε, είπε "Χρόνια πολλά, ωρέ Στάθη", δεν είπε "Χρόνια πολλά, ωρέ Γιούρι"!
 
Σε διαστημικό κόντεξτ πάντα, εκτός από πενηντάχρονα έχουμε και τριαντάχρονα σήμερα. Στις 12 Απριλίου 1981 εκτοξευόταν για πρώτη φορά το διαστημικό λεωφορείο (το Columbia συγκεκριμένα). Διατηρώ ακόμα μια αμυδρότατη ανάμνηση της τηλεοπτικής μετάδοσης...

Επίσης, εκτός από τα γιούρια στον ντορβά με τα κουλούρια, υπάρχουν και αυτά τα Yuria. :)
 

daeman

Administrator
Staff member
Yuri, beware of the last mile, and HAL's instability. :huh:

The Last Mile - Smokey Bandits

When you land, you'll get some well deserved Holidays in the Sun! :up:

 

Elsa

¥
Είδα κι εγώ ευχές και αναρωτήθηκα ποιος είναι ο Ακάκιος του φόρουμ! :laugh:
Καλά ταξίδια ταβάριτς, και μακριά από ταβάρη (του γάμου :p)
Σου αφιερώνω το παρακάτω (στα τυφλά, γιατί δεν έχω πρόσβαση στο γιουτουμπ, ελπίζω να είναι το σωστό βιδεάκι! :D)
 
Χρόνια πολλά σε όλους τους Λεξιλόγους! Να περάσετε όμορφα με αυτούς που αγαπάτε, να φάτε, να πιείτε και να ξεκουραστείτε. Και να γυρίσετε με το καλό όσοι φύγατε εκτός έδρας. Καλή ανάσταση! :) :) :)
Α! Και έξτρα χρόνια πολλά στις Αναστασίες και στους Αναστάσηδες!
 

nickel

Administrator
Staff member
Καλησπέρα. Καλή ανάσταση και σε μας, καλή ανάσταση σε όλους μας. Να μην ανασταίνεται κάθε χρόνο μόνο ο Χριστός.
 
Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλους τους αγαπητούς φίλους του φόρουμ!
 

Traveler

New member
Καλή Ανάσταση σε όλα τα μέλη του φόρουμ.
Και σε όσους γιορτάζουν τις επόμενες ημέρες, Χρόνια Πολλά και Ευτυχισμένα.
 
Top