Το ευχετήριο γαϊτάνι

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Χρόνια πολλά σε Κωνσταντίνους και Κωνσταντίνες και Ελένες! Όλα τα καλά!
 

Earion

Moderator
Staff member
Χρόνια πολλά σε εορτάζοντες και εορτάζουσες (Κωνσταντίνους, Ελένες --και Μπερναρντίνες άμα λάχει)
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Χρόνια πολλά στον Costas, στην Elena, και σε όλους τους Κωνσταντίνους και Ελένες!
 
Χρόνια πολλά κι από μένα. Μια φορά θυμήθηκα κι εγώ γιορτή, κι αυτή χάρη στον sarant.
 
Χρόνια πολλά, ευτυχισμένα και δημιουργικά σε όλους τους εορτάζοντες και όλες τις εορτάζουσες!:clap::clap::clap:
 

bernardina

Moderator
Χρόνια πολλά σε εορτάζοντες και εορτάζουσες (Κωνσταντίνους, Ελένες --και Μπερναρντίνες άμα λάχει)

Γενέθλια ήταν τα δικά μου! :twit: Κόπιασε να φας τουρτίτσα, καλέ :D :D
 

nickel

Administrator
Staff member
Πολλές ευχές στους εορτάζοντες και τις εορτάζουσες, και τρεις φορές τόσες αν οι τουρτίτσες τους δεν είναι εικονική πραγματικότητα. Ορίστε μας, κατάντησαν και οι τουρτίτσες σαν τις προεκλογικές εξαγγελίες...
 

bernardina

Moderator
Πολλές ευχές στους εορτάζοντες και τις εορτάζουσες, και τρεις φορές τόσες αν οι τουρτίτσες τους δεν είναι εικονική πραγματικότητα. Ορίστε μας, κατάντησαν και οι τουρτίτσες σαν τις προεκλογικές εξαγγελίες...
Προκαλείς... (και θα το πλερώσεις) :sneaky::sneaky:
 
Έψαχνα νωρίτερα το γαϊτάνι και δεν το έβρισκα: χρόνια πολλά σε εορτάζουσες και εορτάζοντες!
 

Elsa

¥
Χρόνια πολλά σε όλες και όλους, όσες και όσους :p γιορτάζουν σήμερα! :-)
 

daeman

Administrator
Staff member
...
Χρόνια πολλά, διψασμένα, τρελά από χαρά! :clap:
Για τους Κωστήδες και τις Κωνσταντίνες: Η δίψα - Κωστής Μαραβέγιας

Είν' η δίψα για καθαρό ουρανό...


Για τις Ελένες: Kristallen Den Fina - Helena Espvall & Masaki Batoh



Για όλους: Τρελό από χαρά - Maraveyas Ilegál

Δεν έχουμε μυαλό, δεν είμαστε καλά, φωνάζει το χωριό τρελό από χαρά!
 

Zazula

Administrator
Staff member
Χρόνια πολλά (σωρευτικά και επιμεριστικά) για όλες τις ευκαιρίες-για-ευχές που έχω χάσει. :inno:
 
Χρόνια πολλά και από μένα σε όλους τους Κωνσταντίνους και Ελένες! Να είστε καλά, παιδιά και να χαίρεστε όσους αγαπάτε!
 
Top