Κυκλοφόρησε και στην Ελλάδα το ορχεόξεστρο για κυρίους

Τσκ, τσκ, κι έλεγα κι εγώ, τι τα χρειάζονται αυτά τα τεράστια κέρατα τα ελάφια;
Σκέψη: φανταστείτε τον Μεγαλόκερω, τι τα έκανε τα κέρατά του...

Έχω κι άλλη απορία: αυτό εκεί το δεξιά από το μενταγιόν (:D), τι ακριβώς είναι; Έντιτ: άσε, το κατάλαβα. Βούρτσα :D
Ελπίζω να μην μπερδέψει κανείς την βούρτσα με τίποτε άλλο...
 

daeman

Administrator
Staff member
Τελικά καταπώς φαίνεται τα κερασφόρα κτήνη δεν έχουν χρείαν ορχεοξέστρου... Απαντήθηκε λοιπόν και το προαιώνιο ερώτημα πώς κάποιοι κερατάδες καταφέρνουν και τα ξύνουν κάτω απ' όλες τις συνθήκες!

Ω τον καημένο τον μονόκερο... :cry: Μόνος του δεν μπορεί, μόνο με βοηθό:
"Scratch my codpiece and I'll scratch yours" (= ξύσε με όπου δεν μπορώ και σ' το ανταποδίδω εγώ). :p
 

Zazula

Administrator
Staff member
Έρευνες αποδεικνύουν ότι ακόμη και για τον άντρα που δεν λείπει τίποτα, τελικά υπάρχει και σε αυτόν κάτι που όντως του λείπει: Κι αυτό είναι η κατανόηση για τα λούτρινα ζωάκια με τα οποία γεμίζει το σπίτι, το αυτοκίνητο και όπου αλλού βρει η σύντροφός του! [...]
Με την ευκαιρία που επικαιροποίησα τους εικονοσυνδέσμους, ιδού και το σχετικό ηλεκατάστημα: http://www.giantmicrobes.com/us/main/corporeals/ Σε καλή μεριά! :p
 

daeman

Administrator
Staff member

Scratching Your Testicles Can Increase Your Lifespan..

Karachi, Pakistan:
A recent paper released by Aga Khan University Hospital confirms that Pakistani men can increase their lifespan by at least five years by constantly scratching their testicles. The paper, titled “The Correlation Between Scratching Your Testicles and Your Lifespan” examined 350 men over a period of 10 years. Dr. Burhan Aneeq, the lead author of the research report, told Maila Times that “we should be promoting such activities on national television, as the results have been extremely satisfying.”
[...]


take it with a pinch of... whatever scratches you best
 

Earion

Moderator
Staff member
Αργεί η Πρωταπριλιά, έχουμε ακόμα δυόμισι μήνες.
 

daeman

Administrator
Staff member
147533777_10159167027849120_4674034789518066851_n.jpg
 
Top