Θερινό to-know-us-better!

Αααααχ!! Παλιές καλές εποχές!!
Κάτι για συνάντηση λέγατε στην αρχή ή μου φάνηκε; Μπα, σε άλλο φόρουμ θα ήταν...
 
'Ελεος μ' αυτήν την μπάλα!!! ΕΛΕΟΣ!

Θα το πω κι εγώ!

Τι άνθρωποι είστε!!!

Άσε μας, ρε φίλε, να δούμε την μπαλίτσα μας! Αμάν πιά! Δε φτάνει που θα έχετε ολόκληρο δίωρο εσείς οι άμπαλοι να κάνετε καμάκι τρικούβερτο, μας τη λέτε κιόλας!
 
Αμάν με το μεταμοντέρνο, ρε ζεφ. Σαλάτα θα σου φέρουν να φας, όχι παστίς. Τους φίλους θα πας να δεις, όχι διάλεξη του Λιοτάρ:p Ένας που δεν θα είναι εκεί.
 

curry

New member
Δε φτάνει που θα έχετε ολόκληρο δίωρο εσείς οι άμπαλοι να κάνετε καμάκι τρικούβερτο, μας τη λέτε κιόλας!

Μπα, οι άμπαλοι την πάτησαν φέτος, εκτός αν την στήσουν έξω από τα σινεμά που θα παίζεται το "Sex and the City"!
 
Τώρα, θέλεις να μας εξάψεις την περιέργεια... Ποιο είναι το μεγάλο ιβέντ; Που απαιτεί, μάλιστα, και το 100% της ενέργειάς σου;
Πω, πω, διόλου ενημερωμένη δεν σε βρίσκω...
 
Θα το πω κι εγώ!
Άσε μας, ρε φίλε, να δούμε την μπαλίτσα μας! Αμάν πιά! Δε φτάνει που θα έχετε ολόκληρο δίωρο εσείς οι άμπαλοι να κάνετε καμάκι τρικούβερτο, μας τη λέτε κιόλας!

Με κούφανες τώρα με το "άμπαλοι"! Είναι μια βρισιά που λένε τα παιδιά μου σε φίλους τους που, κατά τη γνώμη των γιων μου, δεν ξέρουν να παίζουν μπάλα. Είχα την εντύπωση ότι τη χρησιμοποιούσαν μόνο τα παιδιά...
 
Με κούφανες τώρα με το "άμπαλοι"! Είναι μια βρισιά που λένε τα παιδιά μου σε φίλους τους που, κατά τη γνώμη των γιων μου, δεν ξέρουν να παίζουν μπάλα. Είχα την εντύπωση ότι τη χρησιμοποιούσαν μόνο τα παιδιά...

Ναι, και τώρα γιατί άλλαξες γνώμη; ;)
 
Με κούφανες τώρα με το "άμπαλοι"! Είναι μια βρισιά που λένε τα παιδιά μου σε φίλους τους που, κατά τη γνώμη των γιων μου, δεν ξέρουν να παίζουν μπάλα. Είχα την εντύπωση ότι τη χρησιμοποιούσαν μόνο τα παιδιά...

Φεύγω τώρα! Αλλά το άμπαλοι παίζει Χρόοοοοονια
 
Άσε μας, ρε φίλε, να δούμε την μπαλίτσα μας! Αμάν πιά! Δε φτάνει που θα έχετε ολόκληρο δίωρο εσείς οι άμπαλοι να κάνετε καμάκι τρικούβερτο, μας τη λέτε κιόλας!

Τώρα μπέρδεψες τα νήματα, τα quotes...; Ούτε που ξέρω...! Γιατί καλέ μού τη λες; Εγώ δεν είπα τίποτα!!! Στον κύριο Ζάζουλα μιλούσα!!! :(
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Τώρα έχω πειστεί πως μόνο εγώ δουλεύω σ' αυτή την κενωνία.
 
Άτιμη κενωνία! Άλλοι παίζουν κι άλλοι απλώς λαμβάνουν ειδοποιήσεις! ;)
 

anna

¥
Εγώ μόλις παρέδωσα, κάτι που εξηγεί το γεγονός ότι κατάφερα να διαβάσω όλο το μήνυμα. Θα λείπω από αύριο αλλά ίσως γυρίσω εγκαίρως. Να σας απαντήσω την Παρασκευή το πρωί; Ή μήπως είναι αργά για να κλείσουμε τραπέζι;
 
Εγώ μόλις παρέδωσα, κάτι που εξηγεί το γεγονός ότι κατάφερα να διαβάσω όλο το μήνυμα. Θα λείπω από αύριο αλλά ίσως γυρίσω εγκαίρως. Να σας απαντήσω την Παρασκευή το πρωί; Ή μήπως είναι αργά για να κλείσουμε τραπέζι;

Με τη συμμετοχή που βλέπω, μάλλον ολόκληρο το μαγαζί θα πρέπει να κλείσουμε... Τα λέω καλά, Kapa 18;
 

anna

¥
Πρώτη φορά βλέπω τόσους πολλούς μαζεμένους ονλάιν!
 
Εγώ μόλις παρέδωσα, κάτι που εξηγεί το γεγονός ότι κατάφερα να διαβάσω όλο το μήνυμα. Θα λείπω από αύριο αλλά ίσως γυρίσω εγκαίρως. Να σας απαντήσω την Παρασκευή το πρωί; Ή μήπως είναι αργά για να κλείσουμε τραπέζι;

E, για μια θέση δε θα σε μαλώσουμε ;-)
 
Με τη συμμετοχή που βλέπω, μάλλον ολόκληρο το μαγαζί θα πρέπει να κλείσουμε... Τα λέω καλά, Kapa 18;

Θέλεις να κλείσω το ΣΕΦ κούκλα μου για πάρτη σου; Στο ένα πέταλο εσύ στο άλλο εγώ! :-D
 

nickel

Administrator
Staff member
Η claire δεν θα μπορέσει να έρθει επειδή θα βρίσκεται εκτός Αθήνας (κάτι παρακάλια της, να γίνει την επόμενη εβδομάδα η συνάντηση, πήγαν στράφι), αλλά πρόσθεσε το εξής ενδιαφέρον στο μήνυμά της:

...το Σαλέρο είναι το αγαπημένο μου μαγαζί, πηγαίνω πολύ συχνά (φέτος λιγότερο, γιατί πήγαινα στην [διέγραψα μια λέξη]) κι είναι εξαιρετικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα περάσετε όνειρο.
 
Top