Βιντεάκια για γέλια και για κλάματα

daeman

Administrator
Staff member
I refrain from dirty licks, pidyo; better to reserve those for the refrain guitar parts. :)
 

bernardina

Moderator
I just looooved the way she says ναι! Cookadoodledoooooo
Εσείς, καλέ μου κύριε, διαθέτετε κικιρίκου;
Αμέεεε!
:devil:

:whistle::whistle:
 

crystal

Moderator
Η διαφήμιση της Procter & Gamble για τις μαμάδες (ντρέπομαι που το παραδέχομαι, αλλά μ' έκανε κι έκλαψα):


Και της Volkswagen για τους μπαμπάδες:

 

bernardina

Moderator
Vatrogasci Traktori

Το τρακτόρι με το βλέμμα της τίγρης! (από το 1:40 και μετά)

 

nickel

Administrator
Staff member
Vatrogasci Traktori
Τι γίνεται, τι έχουμε εδώ; Αποθέωση του κιτσαριού (από το κιτς και από τον Κίτσο) ή προετοιμασία για τον βαλκανικό νεοσοσιαλισμό;
 

SBE

¥
Νίκελ, νομίζω ότι είναι οι υποψηφιότητες για τη Γιουροβίζιον 2013.
 

daeman

Administrator
Staff member
Vatrogasci Traktori

Έρλι έιτιζ, πρώτη φορά στο Βελιγράδι, πρώτα καφέ στο Κόνι, βόλτα κι αγνάντεμα στο Καλεμέγκνταν, και το βράδυ στο Σλάβιγια για την καλή την καρατζόρτζεβα σνίτσλα και λευκό κρασί απ' τις όχθες του Δρείνου, με το ινχάους σερβογιουνιβέρσαλ κάβερ μπαντ με τη μελαχρινή-στερνοκοκκινομάλλα γλαστραγουδίστρια να κάνει τσαχπινιές και ψόφια κέφια, πόζντραβ ιζ Μπεόγκραντα. Αυτά τις πρώτες μέρες που είχαμε ακόμα ντόλαρς. Μετά, φασόλια με λουκάνικα απ' το μπακάλικο, αν βρίσκαμε, σάλτσα αΐβαρ (πιπερομελιτζάνα) στο ψωμί και σλιβόβιτσα χύμα. Υπαρκτός βαλκανισμός.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Αυτή πρέπει να είναι η πιο κουλή διαφήμιση που σκέφτηκε ποτέ άνθρωπος!
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Φοβερός. Δείτε τον.

[video=youtube;60GJ0dJ1xmE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=60GJ0dJ1xmE#![/video]
 

bernardina

Moderator
Αχ ρε Ρίκι Μάρτινε, φά' τις ρε άτιμε! :lol::lol:

Δαεμάνε, θέλω μετάφραση!!

 

daeman

Administrator
Staff member
Κάτσε πρώτα να βρω τον κολέγκα σερβοσπουδαγμένο αρχαιολόγο-δύτη, γιατί τέτοια ωραία μέρα θα 'χει πάρει τα βουνά και τα λαγκάδια με το ποδήλατο. Τα δικά μου σέρβικα είναι για τα κλάματα (και για βρισίδι).
 

SBE

¥
Κι άμα τους βάλεις και τον Έλληνα και τον Άγγλο σε κουστούμι και τους δώσεις μια ποδοσφαιρική ομάδα τότε γίνονται σαν τον κύριο του άλλου βίδεου (που δεν μπορώ να το βρω πρωί πρωί, ξέρετε ποιόν λέω, ντε! ).
 

daeman

Administrator
Staff member
...
Δεν ξέρω αν εννοείς αυτό - που είναι δίκοπο και μάλλον άσχετο με το αρχικό που έβαλε η Μπέρνι με τον Homo erectus imbecilius - όμως μου το θύμισες, SBE, και κατά σύμπτωση το ξανάβλεπα πάλι χτες το βράδυ. Good ev'nin' Brian.

Literary Football - Monty Python


http://www.ibras.dk/montypython/episode11.htm#4
 
Last edited:
Top