Bye bye, signature; good morning, avatar

daeman

Administrator
Staff member
Daeman, τι υπονοείς με το νέο σου άβαταρ;
Απάνω που πήγαινα να πάρω την οθονιά, καθώς είχα βάλει αβατάρα μου την ίδια με τη νέα της Μπέρνης κι ετοιμαζόμουν να τρελάνω κόσμο, με πρόλαβες και μου κότσαρες του αγνοούμενου (σνιφ, κλαψ, λυγμ) ζαζουλόγατου. :D :lol::upz:


ΟΚ, πάω να ξαναβάλω το κωσταλέξι μου.
 

Earion

Moderator
Staff member
Ποιος είναι ποιος βρε παιδιά; Με κάνετε κι αλληθωρίζω

 

daeman

Administrator
Staff member
...
Εαρίωνα, παίχτηκε για κλάσματα ένα της κακομοίρας σ' αυτό το νήμα, αλλά ήταν λάιβ κι αστραπιαίο. Μπλέξαμε τ' αβατάρια μας. Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε (τον πρώην), διπλό, και την κυρία.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Όταν έκανε την πλάκα ο daeman, μιλάμε ήμουν έτσι:

Οπότε εμφανίστηκε αμέσως απ' το υπερπέραν ο Ζαζουλόγατος κι ανέλαβε τα υπόλοιπα, κι έτσι έγινα έτσι:
 

bernardina

Moderator
Είσαστε τρελοί και σας έχουν έξω. :devil::lol::lol:

Eγώ όταν είδα τον λατρεμένο and sorely missed γαλιδέα ήμουνα έτσι:



και μετά έγινα έτσι:

 

Earion

Moderator
Staff member
Την πρόλαβα τη στιγμή.




Ας υπάρχει κάπου απαθανατισμένη :D
 
Έτσι μπράβο. Να στοιχειώνει τον ύπνο του άσπλαχνου γκομενιδιοστρεφούς Ζάζουλα! Ρισπέκτ, Δαεμάνε.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Για να εξηγήσω το τι έγινε σε όσους δεν πρόλαβαν το αστραπιαίας ταχύτητας σκηνικό: Όταν ο daeman ποστάρισε το #197, είχε αλλάξει άβαταρ κι είχε βάλει τον ίδιο πίνακα με την Μπέρνη. :blink: Με το που το βλέπω εγώ και παθαίνω αυτό που περιέγραψα στο #205, μπαίνω στα μοντεροάδυτα και του αλλάζω το άβαταρ, βάζοντάς του τον Ζαζουλόγατο. :devil: Όλα έγιναν τόσο γρήγορα που, την ώρα που ετοιμαζόταν να πάρει screenshot με τα δίδυμα άβαταρ βλέπει το δικό του αλλαγμένο — κι εμένα να ρωτάω αθώα τι υπονοεί με την αλλαγή αυτή. :inno:
 
Ανάποδα τα είχα καταλάβει. Τέλος πάντων, δίκιο έχει η Μπέρνη που λέει ότι "είσαστε τρελοί και σας έχουν έξω". Θα μου πεις βέβαια, τους υπόλοιπους μέσα τους έχουν;
 

bernardina

Moderator
Λοιπόν... Επειδή έπεσε πολύ άγρια κριτική για τα αβατάρια μου και --κυρίως-- τη μανία να τα αλλάζω κάθε τόσο, με ό,τι αυτό συνεπάγεται (όρα ανωτέρω, καλή ώρα), βρήκα μια παλιά φωτογραφία μου με το βαρελάκι στο λαιμό, από τότε που ήμουν κουτάβι και εκπαιδευόμουν για διασώστης στις χιονισμένες πλαγιές. Οπότε την κοτσάρω και I solemnly swear ότι θα την αφήσω εκεί που είναι για τα επόμενα 20 δευτερόλεπτα... για πάντα... μέχρι να βρω καλύτερη... και βλέπουμε.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Το σκέφτομαι, το σκέφτομαι... :D

Αλλά μήπως καλύτερα να βάλω για μένα την Έμιλι και να πάρει κάποιος άλλος τον Μάριο; :angel:
 

Attachments

  • smario.gif
    smario.gif
    113.7 KB · Views: 348

nickel

Administrator
Staff member
Αν μπορείς να φέρεις την Έμιλι στις διαστάσεις, στους τεχνικούς περιορισμούς, του φόρουμ, βάλε και ολόκληρο το βιντεάκι για αβατάρα, να κόψουμε εντελώς τη μετάφραση.
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Ο Μάριο είναι αυτός που χτυπιέται σαν παλαβός λίγο πιο πάνω.
 

bernardina

Moderator
Αχ, δεν τον είδα... :whistle::whistle::devil:

υγ. Προφανώς κάνω πλάκα. :D

Ζάζουλα, μην τολμήσεις. Τρία δευτερόλεπτα και μου ήρθε ναυτία.
 

Zazula

Administrator
Staff member
Ζάζουλα, μην τολμήσεις. Τρία δευτερόλεπτα και μου ήρθε ναυτία.
Χμμ, ένας λόγος παραπάνω, τότε... :p (Θυμάστε τι είχα ακούσει για τον Ζαζουλόγατο αρχικά...)

Αν μπορείς να φέρεις την Έμιλι στις διαστάσεις, στους τεχνικούς περιορισμούς, του φόρουμ, βάλε και ολόκληρο το βιντεάκι για αβατάρα, να κόψουμε εντελώς τη μετάφραση.
Με προκαλείτε, με προκαλείτε όλοι σας... :D
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Ε, άμα είναι να βάζουμε γκομενάκια, θα βάλω κι εγώ τον Τζο. Μπορεί και να τα φτιάξει με την Έμιλι να μας αδειάσουν τη γωνιά μπας και επιστρέψει ο γάτος.
 

SBE

¥
Ε, άμα είναι να βάζουμε γκομενάκια, θα βάλω κι εγώ τον Τζο.

Αυτός είναι για να μας τρομάζει και να ξυπνάμε το πρωί, ε; :twit::twit:
(από το σαγόνι και πάνω είναι ελαφρώς νεάντερταλ)

Ζαζ, εγώ περίμενα την Έμιλι εδώ και μέρες, γι'αυτό δεν την ανέφερες άλλωστε; Όμως ίσως χρειάζεται μια επιστροφή στις ρίζες, και δεν εννοώ τις γατουλένιες. Εννοώ στις ρίζες της Έμιλης και της τωρινής αβατάρας σου και γενικότερα του είδους: Πολυφωτογραφημένη, διάσημη, με ατέλειωτα πόδια, χυμώδες ντεκολτέ, πλούσια χείλη, μάτια διαμάντια, εξωτική γκαρνταρόμπα και 100% πλαστικότητα.
 
Top