Birthday Party (11/4/2009)

Μόνο αν η παρέα είναι διατεθειμένη να ξενυχτήσει όρθια στο πεζοδρόμιο έξω από το Toy μέχρι της 3 το πρωί (το νωρίτερο). Διότι άλλες προδοσίες δεν θα αντέξουμε.

Δεν ξέρω αν η παρέα (που θα αργήσει κιόλας), θα έρθει στο Toy, αλλά εγώ είμαι διατεθειμένη να το "λεξιλογήσω" (βλ. ξενυχτήσω) το Σάββατο. Οπότε μέσα και για τα δύο.
 
Δυστυχώς, δεν θα μπορέσω να έρθω :(. Εύχομαι να σας δω κάποια άλλη φορά.
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Εγώ μέτρησα κεφάλια και τα έβγαλα περίπου 23 σ' αυτές τις δηλώσεις:

Nickel, Kapa18, Alexandra (+1), Chris, Pink Panther (+2), Stathis, Andy, Danae (+1), Argyro (+1), Fofoka, Usurpadora, Curry, Kabuki, Palavra, Pshleas (+1), Crystal (+1).

Πληροφορήστε με αν έχασα το λογαριασμό, γιατί το μεσημέρι θα τηλεφωνήσω για τις προετοιμασίες. Αυτοί που θα έρθουν αργότερα για ποτό δεν χρειάζεται να δηλώσουν τίποτα.
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Όπως βλέπεις, δεν τους έβαλα στο μέτρημα, αλλά είμαι σίγουρη ότι κάτι θα βρουν να φάνε κι αυτά τα φτωχά μεταναστάκια όταν έρθουν! Εξάλλου, έχω παραγγείλει μόνο τα ορντέβρ και τις σαλάτες, και θα παραγγείλουμε επιτόπου ό,τι θέλουμε της ώρας.
 
Το +1 μου θα έρθει αρκετά αργότερα, για ποτό. Οπότε, δεν το υπολογίζεις (νομίζω).
 
Εγώ θα είμαι στο Μέγαρο όπου κάτι έχει η κόρη μου, αλλά όταν τελειώσω θα προσπαθήσω να περάσω -μάλλον μόνος.
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Μην ανησυχείτε, δεν θ' αφήσουμε κανέναν νηστικό. Αν τελειώσουν τα ορντέβρ, θα πούμε να μας φέρουν κι άλλα.
 

daeman

Administrator
Staff member
Για να απαλύνουμε το hangover, επιστημονικές μελέτες συνιστούν την κατανάλωση ξινών και αλμυρών τροφών.
Επομένως, για όσους το παράκαναν χθες βράδυ, προτείνω (μέρα που είναι),
μια παστή ρέγγα πνιγμένη στο λεμόνι, όποιος αντέχει... :eek:

Καλή ανάρρωση!
 

nickel

Administrator
Staff member
Άμα έχεις πιει όλο το Βόσπορο, δεν σου φτάνει μια ρέγκα, χρειάζεσαι τα αλιεύματα ολόκληρου ρεγκάδικου.

 

Zazula

Administrator
Staff member
Είμαι βέβαιος ότι περάσατε μέγκλα, στρουθία μου. :D
 
Top