Φωτογραφίες για γέλια και για κλάματα

daeman

Administrator
Staff member
Εμένα μου άρεσε πολύ αυτό.:s

Ναι, βέβαια, μαζοχιστές είμαστε κατά βάθος, με σύνδρομο καταδίωξης λόγω εθισμού στις εργασιακές συνθήκες.

I just wish we'll meet all deadlines, and our lines will never be dead (text, life-, communication or otherwise, except the one we'll be dangling on).
 

nickel

Administrator
Staff member
Ψάχνω να βρω αυτή τη φωτογραφία σε βιντεάκι με ήχο...

 

daeman

Administrator
Staff member

:woot::D:lol:
...
Αυτό μάλιστα, είναι σίγουρα extra-marital, εκτός γάμου κι εκτός οικίας, σε οίκο ή στο ύπαιθρο.

Stonelifters will be fellow-suited, bearded and booted; it's the law of the land - and follow suit to boot, with their own booty.


Ehh, all right. Two points, ah, two flats, and a packet of gravel. :inno:


Αν είναι προγαμιαίο και θα χρειαστούν βουρδουλιές, λίγη υπομονή παρακαλώ:
 

nickel

Administrator
Staff member
Μη μου πείτε ότι αυτή δεν είναι φωτογραφία για γέλια και για κλάματα...
http://www.protothema.gr/files/1/2013/07/22/remos/pricesss.jpg

Αληθεύει ότι ο Αντώνης Ρέμος εμπνεύστηκε από τους υπεύθυνους της Λυρικής (1500 δωρεάν εισιτήρια σε ανέργους για την πρόβα τζενεράλε της Μαντάμ Μπατερφλάι) και θα φιλοξενήσει ανέργους στην επόμενη πρόβα του (μείον τις σαμπάνιες);



http://www.protothema.gr/life-style...-dei-o-soible-kai-tha-perpatisei-o-anthropos/
 

SBE

¥
Θα έλεγα ότι είναι.
Αλλά ας στείλω άλλη μία φωτογραφία από Λονδίνο, χτες, με την ευκαιρία της γέννησης του διαδόχου του διαδόχου του διαδόχου, που νομίζω ότι μετά από τα χτεσινά καιρικά φαινόμενα και τις παρατηρήσεις του Δαεμάνου δεν το γλυτώνει το παρατσούκλι Ντέμιαν:
lonart2307b.jpg

(34 βαθμοί και κατά τις έξι με ξύπνησαν κεραυνοί και αστραπές και τελικά χτες τη νύχτα έγινε Χολιγουντιανό θρίλερ)
 

Zazula

Administrator
Staff member
Αν όχι για κλάματα, σίγουρα για προβληματισμό:
 

Attachments

  • 1003897_10152388572165288_1369659841_n.jpg
    1003897_10152388572165288_1369659841_n.jpg
    28 KB · Views: 297

Alexandra

Super Moderator
Staff member
H Μαντόνα και η νέα μόδα στολίσματος των δοντιών. Τα σχόλια δικά σας.

 
Μου φαίνεται τραγελαφική αυτή η επιγραφή:



Αντί να λέει: Προσοχή! κίνδυνος κατάρρευσης τοίχου / αρχιτεκτονικών μελών (για να το πω πολύ κομψά!), λέει κίνδυνος από πτώση οικοδομικών υλικών, λες και πρόκειται για γιαπί.

Είναι δε στην Πλάκα, δίπλα σε πασίγνωστη ταβέρνα...
 
Top