Καλώς σας βρίσκω!

aksas17

New member
Πατώντας στο New posts στην πάνω φάσα βλέπεις καινούριες αναρτήσεις που δεν έχεις διαβάσει. Μπορείς να φροντίσεις να έρχονται ειδοποιήσεις και στο ταχυδρομείο σου, αλλά δεν είμαι έτοιμος να σου πω τον πιο γρήγορο τρόπο να το κάνεις αυτό. :-)
Τέλεια! Ευχαριστώ πολύ!
 

Xanthangelos

New member
Γεια σας και καλώς σας βρίσκω!
Πρώτη φορά εδώ, αλλά 1-2 πρόσωπα μου είναι γνωστά, το ένα από πολύ παλιά, αν και ο ίδιος μάλλον δύσκολο να με θυμάται.
 

nickel

Administrator
Staff member
Καλωσήρθες, Άγγελε! Βασανίζεις τη μνήμη μου. Με το πρόσωπό σου, όχι με το όνομά σου. Αλλά το παθαίνω συχνά, πρόσωπα να μου φαίνονται γνωστά, και μπορεί να κάνω λάθος. Έτσι κι αλλιώς, χαρά μας που είσαι εδώ.
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Εγώ καλωσόρισα αλλού, αλλά ας καλωσορίσω ξανά και εδώ :)
 

Xanthangelos

New member
Καλωσήρθες, Άγγελε! Βασανίζεις τη μνήμη μου. Με το πρόσωπό σου, όχι με το όνομά σου. Αλλά το παθαίνω συχνά, πρόσωπα να μου φαίνονται γνωστά, και μπορεί να κάνω λάθος. Έτσι κι αλλιώς, χαρά μας που είσαι εδώ.
Κατ' αρχάς, ευχαριστώ και τους δυο σας, nickel και Palavra, για το θερμό καλωσόρισμα.

Nickel, όντως εσύ είσαι το πρόσωπο που μου είναι γνωστό από παλιά, από ένα άλλο forum σχετικό με τις μεταφράσεις. Εκεί βέβαια εμφανιζόμουν με το πραγματικό μου όνομα, Άγγελος Παπαδημητρίου (το τωρινό μου username είναι συνδυασμός της πόλης που κατοικώ (Ξάνθη) και του μικρού μου ονόματος). Δεν ξέρω αν τώρα με θυμήθηκες κάπως, αλλά, αν υπάρχει μια περίπτωση να με θυμηθείς, αυτό θα γίνει ίσως με τις εξής τρεις λέξεις: πάστωρ, μάστωρ, κάστωρ. Είχαμε κάνει μια συζήτηση τότε γι' αυτές τις λέξεις, η οποία μου είχε δώσει το έναυσμα να γράψω κάτι έμμετρο, κάπως σε στυλ Μποστ, που είχε σχολιαστεί και από εσένα μεταξύ άλλων. Ελπίζω τώρα κάτι να θυμήθηκες.

Το άλλο άτομο που μου είναι επίσης γνωστό, αν και λιγότερο, είναι ο sarant, το blog του οποίου παρακολουθώ, χωρίς ωστόσο να συμμετέχω ουσιαστικά.

Σε κάθε περίπτωση, χαίρομαι που είμαι εδώ και ελπίζω να τα λέμε πού και πού. Να είστε καλά.
 

nickel

Administrator
Staff member
Nickel, όντως εσύ είσαι το πρόσωπο που μου είναι γνωστό από παλιά, από ένα άλλο forum σχετικό με τις μεταφράσεις.
Να υποθέσω ότι είσαι και ο Αγγελος που γράφει κάποιες ενδιαφέρουσες σημειώσεις και σ' ένα άλλο φόρουμ που αρχίζει από w;
 

Xanthangelos

New member
Να υποθέσω ότι είσαι και ο Άγγελος που γράφει κάποιες ενδιαφέρουσες σημειώσεις και σ' ένα άλλο φόρουμ που αρχίζει από w;
Μπα, δεν θυμάμαι συμμετοχή μου σε φόρουμ με τέτοιο αρχικό, εκτός αν έχουν αρχίσει να δημιουργούνται κενά στη μνήμη μου, κάτι που τα κεράκια που κάνω εικόνα να καίνε πάνω στην τούρτα των επόμενων γενεθλίων μου δεν μου επιτρέπουν να αποκλείσω. :)
 
Top