Εν τούτω, Νίκοι και Νίκες

Zbeebz

Member
Χρόνια πολλά κι από μένα σε όοοοοοολους τους Νίκους και τις Νικολέττες εδώ μέσα!
(και παραέξω, αλλά μη βγω τώρα κι εκτός θέματος)
 
Χρόνια πολλά στην Τρινικία και στους υπόλοιπους Νίκους και Νίκες!
 
Έτσι κι αλλιώς τη βολή δεν τη γλιτώνεις, από Νίκο θα το 'βρεις.
Τι σκληροί άνθρωποι οι εορτάζοντες Νίκοι! Σου κάνουν κριτική όταν αυτοί έχουν δίκιο κι εσύ άδικο. Μα τόση πια έλλειψη τακτ! Τουθ την έχω θτημένη θτη γωνία, να μου κάνουν κγιτική όταν θα έχουν αυτοί άδικο κι εγώ δίκιο, και τότε θα δουν πόθα απίδια βάνει ο θάκοθ. Χα!
Γμ τα κόμματά μου, γμ.
 

daeman

Administrator
Staff member
Τι σκληροί άνθρωποι οι εορτάζοντες Νίκοι! Σου κάνουν κριτική όταν αυτοί έχουν δίκιο κι εσύ άδικο. Μα τόση πια έλλειψη τακτ! Τουθ την έχω θτημένη θτη γωνία, να μου κάνουν κγιτική όταν θα έχουν αυτοί άδικο κι εγώ δίκιο, και τότε θα δουν πόθα απίδια βάνει ο θάκοθ. Χα!
Γμ τα κόμματά μου, γμ.
Θκληδοί; Γιου έιντ θιν νάθιν γιετ!
Ον αγαπά ο κύριος παιδεύει· ον αγαπά η κυρία παιδεύει και παιδεύει και παιδεύει...
Με ον αγαπά το παιδί παίζει, περί ον αγαπά ο δαεμάνος παίζει.
Ον που αγαπά, κατέχει και να παίζει κι όποιος τ' αγαπά (το ον), κατέχει πως δεν 'μπαίζει, άπαιχτε Θέμη!

Θουπεγ·καλεφγαντδελιθτικεκθπιαλιντόθιουθ (επίθετον επίθηθ)
Παγότι αυτόθ ο ήχοθ του είν' απαίθιοθ, φγικτόθ, θουθ
Αν δυνατά το πειθ εθύ και το βγοντοφωνάκθειθ,
το θτίγμα παλιμπαιδιδμού θίγουδα θα τ' αδπάκθειθ!

Τακτ έχομε, μα όχι σκέτο. Το συνοδεύει ένα τικ, του διορθωτή.
 
Χρόνια σας πολλά, Νίκοι και Νίκες, να σας χαιρόμαστε!
(με μικρή χρονοκαθυστέρηση)
 

drsiebenmal

HandyMod
Staff member
Επειδή είμεθα, πώς να το κάνουμε άλλωστε, το υπέρνικον φόρουμ:

Χρόνια πολλά, Νίκοι και Νίκες!
 

pidyo

New member
Χρόνια πολλά στους Νικολήδες και τις Νίκες του φόρουμ.
 

Palavra

Mod Almighty
Staff member
Χρόνια πολλά, καλά και ευτυχισμένα, να σας χαίρονται όσοι σας αγαπάνε και εμείς, βεβαίως βεβαίως :)
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Στους Νίκους, στις Νίκες και στις Νικολέτες τις πιο θερμές ευχές μου!
 

Zazula

Administrator
Staff member
Χρόνια πολλά και καλά σε όσους κι όσες γιορτάζουν σήμερα! :)
 
Χρόνια πολλά, ευτυχισμένα και πολύ δημιουργικά σε όλες τις εορτάζουσες κι όλους τους εορτάζοντες! Λεξιλογιάρχη Nickel, πρωθιερέα της γλώσσας Sarant, μεγάλε μοδεράτορα Δαεμάνε κι ατρόμητε Κόμη πολύχρονοι! :) :clap::clap::clap:
 

nickel

Administrator
Staff member
Ευχαριστώ για τις προηγούμενες ευχές. Και τις επόμενες (που θα έλεγε ο συνονόματος — χρόνια πολλά, συνονόματε). daeman, μη μου πεις ότι έχεις ακούσει κι αυτό: Nick's Song. Πολύχρονος! Στον Κόμη: Nick, cave in, let It be (punctuation intentional).

 
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και αντεύχομαι ολόκαρδα τους συνεορτάζοντες και σε όσους έχουν δικούς τους Νίκους. Εδώ στο γραφείο έχει επέλθει μια σχετική απονικοποίηση, διότι πήραν σύνταξη καναδυό Νίκοι, αλλά στη Λέξι παραμένουμε όλοι στις επάλξεις!
 
Χρόνια πολλά, Νίκελ και Sarant, και Δαεμάνε και Κόμη!! Χίλια καλά σας εύχομαι, υγεία και χαρά με αυτούς που αγαπάτε!! :) :) :)
 
Top