Θερινό to-know-us-better!

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Ευτυχώς που επενέβη η άλλη σουπερμοδερατόρισσα και saved the day, όπως λέμε στα Ελληνικά.
 
Εντάξει, ρε Κάπα, μου ξέφυγε!!!! Είσαι πολύ αυστιρεί [sic] τελικά!!!

Ορίστε, μπήκε η Νο 1 σουπερμοδερατόρισα και αθόρυβα διόρθωσε το λάθος...εσύ εκεί να το κάνεις ολόκληρο θέμα!!!
 
Last edited:
Μάλλον θα περάσω κι εγώ για μια μπίρα.

C U there!
[Πάω να πείσω τον Count Baltar να μείνει και Παρασκευή στην Αθήνα.]
Ακόμη κι αν δεν γνωρίσουμε νέα μέλη, θα ξαναγνωρίσουμε μερικά παλιά. Τελικά τα ζόμπι είναι χορτοφάγα... ;)
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Εντάξει, ρε Κάπα μου ξέφυγε!!!! Είσαι πολύ αυστηρή τελικά!!!

Ναι, παιδί μου, δεν βλέπεις το μαστίγιο; Ολοφάνερη η αντίθεση με την άλλη σουπερμοδερατόρισσα, την καλή.
 
Εντάξει, ρε Κάπα μου ξέφυγε!!!! Είσαι πολύ αυστιρεί [sic] τελικά!!!

Ορίστε, μπήκε η Νο 1 σουπερμοδερατόρισα και αθόρυβα διόρθωσε το λάθος...εσύ εκεί να το κάνεις ολόκληρο θέμα!!!

Γρύγορη και θανάσημη (Θανάση, μη!) is my middle name!
 
Ε, τότε να αποσύρω τη συμμετοχή μου στη σύναξη αφού δεν είναι του επιπέδου σου να κάνεις παρέα με ανορθόγραφες!!! :eek:
 
Πρώτα απ' όλα πρέπει να σας αποκαλύψω την αλήθεια:

δεν είναι "Count Baltar". Στην πραγματικότητα είναι "count, Baltar!", απλώς αφαίρεσα από το ψευδώνυμο τα σημεία στίξης και έβαλα κι ένα ακόμα κεφαλαίο...
 

Zazula

Administrator
Staff member
δεν είναι "Count Baltar". Στην πραγματικότητα είναι "count, Baltar!", απλώς αφαίρεσα από το ψευδώνυμο τα σημεία στίξης και έβαλα κι ένα ακόμα κεφαλαίο...
Ήγουν: "Μετράς, Βάλταρε!" :D

Ωχ ωχ, λες να είμαι Σάιλονκ;
 

nickel

Administrator
Staff member
Πρώτα απ' όλα πρέπει να σας αποκαλύψω την αλήθεια: δεν είναι "Count Baltar". Στην πραγματικότητα είναι "count, Baltar!", απλώς αφαίρεσα από το ψευδώνυμο τα σημεία στίξης και έβαλα κι ένα ακόμα κεφαλαίο...
Άσ' τα αυτά. Ξέρουμε και ποιος έπαιζε το ρόλο του κόμη, μην τα βγάλουμε όλα στη φόρα...

 
Yup! John Colicos. Μέγιστη μορφή. Και μου επανέρχεται συχνά, χτυπώντας κυρίως στα νεφρά.

Ζαζ: πρόκειται περί προστακτικής.

(Χμ, να ψωνίσω από την καινούργια Γκαλάκτικα και να γίνω ντόκτορ; Τι να κάνω, άραγε;)
 
Yup! John Colicos. Μέγιστη μορφή. Και μου επανέρχεται συχνά, χτυπώντας κυρίως στα νεφρά.

Ζαζ: πρόκειται περί προστακτικής.

(Χμ, να ψωνίσω από την καινούργια Γκαλάκτικα και να γίνω ντόκτορ; Τι να κάνω, άραγε;)

Πρώτον, να απενεργοποιήσεις τη ρύθμιση που κάνει τα σημεία στίξης smilies. χιχιιχιχιχιιχιχιιχι


(κάτσε να δω αν τα έγραψα όλα σωστά γιατί καραδοκεί η κάπα!!!)
 

Alexandra

Super Moderator
Staff member
Θα έρθω κι εγώ για ποτάκι να σας γνωρίσω! :)
Να έρθεις, να έρθεις!

Δε μου λες, Κάπα; Να το κλείσουμε ολόκληρο το Σαλέρο καλύτερα;
 
ΠΑΡΑΓΕΜΙΣΕ, κύριε Ζάζουλά μου!!!! :eek:


(αν και για να είμαι ειλικρινής δεν είναι το "αν" που παρέλειψα από την πρόταση αλλά τα σημεία στίξης!!!!)
 
Μπα..λέω να κλείσω κατευθείαν μια αίθουσα δια συνεστιάσεις κλπ στους Θρακομακεδόνες..
 
Έι, Ροζπάνθηρ! Πώς γίνεται το πόστι σου να διογκώνεται κάθε φορά που πατάω ρηφρέσ, κι από κάτω να μη γράφει "έντιτεντ κουλουπού";

Απάντηση μοδεράτορα [και βάλε] (για να μη φουσκώνει και το νήμα): Γιατί, εκτός από το όριο των 30 λεπτών για διορθώσεις, έχουν προφανώς αφαιρεθεί οι επισημάνσεις του ποιος έκανε edit πότε. Αν κάποιος επιθυμεί να συζητηθεί το καυτό αυτό ζήτημα, ας το ανοίξει στη σωστή ενότητα.

Ποιος είναι αυτός ο μοδεράτορας;
 
Last edited:
Τι να σε πω και εγώ...απευθύνσου στους μοδεράτορες!!! (Μάλλον το έχουν αφαιρέσει γιατί τόοοοοσες φορές που μπαίνω και κάνω έντιτ ή μου κάνουν θα έγραφε από κάτω κανένα κατεβατό...έντιτ 2.35, έντιτ 2.36, έντιτ 2.37...άσε με έχουν ισοπεδώσει σήμερα!!!)
 

Zazula

Administrator
Staff member
Υπάρχει περίοδος χάριτος για τα λίγα πρώτα λεπτούλια (αλλά δεν ισχύει εάν κάποιος γράψει λόγο για το έντιτ του).
 
Top